Messenger Rooms, альтернатива Zoom від Facebook, починає впроваджуватися для користувачів із Північної Америки, а потім буде впроваджена для всіх користувачів, пише PC Magazine.
Нова послуга відеочату, яка вперше була представлена минулого місяця, дозволить Вам проводити зустрічі у групах до 50 учасників. Messenger Rooms є абсолютно безкоштовним і не має часових обмежень відеосесій.
Ви зможете отримати доступ до сервісу, перейшовши вгору до своєї стрічки новин Facebook та натиснувши “Створити кімнату”. Ви також можете зробити це через додаток Messenger, перейшовши на вкладку “Люди” та вибравши “Створити кімнату”.
Створюючи кімнату, Ви можете запросити до неї своїх друзів у Facebook або отримати спільне посилання на URL. Люди, які не мають облікового запису Facebook, також можуть приєднатися до розмови. Все, що їм потрібно зробити, – це просто вставити надіслане Вами URL-посилання у браузер Chrome (поки що працює саме в цьому браузері), та мати відповідну можливість бути онлайн у час, на який призначена зустріч.
На жаль, Ви не можете захистити паролем спільне посилання, тому будьте обережні, розміщуючи сеанс Messenger Room у соціальних мережах. Однак “господар” кімнати може заблокувати кімнату, як тільки розпочнеться зустріч, та видалити непотрібних учасників.
Однією з відмінностей від Zoom є те, що тут можна створити “постійну” кімнату відеочату у своєму профілі у Facebook, що дозволяє друзям або членам сім’ї самовільно зайти, щоб привітатися та поспілкуватися. Ви можете зробити те ж саме, відвідавши верхню частину стрічки новин Facebook і перевіривши, хто з Ваших друзів на даний момент має відкриті кімнати відеочатів.
“Вам не потрібно планувати час для проведення зустрічей, як в інших програмах для відеоконференцій – це набагато веселіше”, – заявив генеральний директор компанії Марк Цукерберг.
Але, нагадуємо, що Messenger Rooms не пропонує шифрування на кінцевих точках. Компанія також збиратиме деяку інформацію з Вашого комп’ютера під час приєднання до відеосесії, незалежно від того, зареєстровані Ви як користувач Facebook чи ні.
“Ми використовуємо ці дані для різних цілей, включно для того, щоб вдосконалити досвід продукту Rooms та допомогти забезпечити безпеку відеочатів”, – дещо неоднозначно говорить компанія. “Як і в інших функціях Messenger, аудіо та відео з кімнат не використовуються для розсилки рекламних оголошень. І ми не показуємо рекламу під час відеозустрічей”, – додає представник соціальної мережі.
Facebook запускає цю функцію, оскільки пандемія змушує всіх залишатися вдома та спілкуватися в Інтернеті через сервіси відеоконференцій. Серед найпопулярніших продуктів – Zoom, який також може забезпечити відеозустрічі до 50 користувачів на одному дисплеї. Тепер Facebook хоче взяти участь в цьому процесі.
“WhatsApp та Messenger – це найпопулярніші служби відеодзвінків у всьому світі, але для великих груп більшість відеопослуг там розроблені для роботи, а не для соціальної взаємодії”, – заявив Цукерберг, можливо, маючи на увазі Zoom, сервіс відеоконференцій, який був спочатку призначений для підприємств.
На додаток до запуску в Північній Америці, Facebook планує на наступному тижні запровадити Messenger Rooms у всьому світі. Компанія також працює над тим, щоб надати цей сервіс для користувачів WhatsApp та Instagram.
Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
ЯК ЗАХИСТИТИ GOOGLE ДИСК ЗА ДОПОМОГОЮ TOUCH ID АБО FACE ID?
ЯК НАЛАШТУВТАИ НОВИЙ ІНТЕРФЕЙС У НАСТІЛЬНІЙ ВЕРСІЇ FACEBOOK? – ІНСТРУКЦІЯ
ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE СТЕЖИТИ ЗА ВАМИ ЧЕРЕЗ WI-FI?
ЯК ВІДПРАВЛЯТИ SMS З КОМП’ЮТЕРА НА ТЕЛЕФОН? – ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ANDROID
ЯК ОЧИСТИТИ ІСТОРІЮ В УСІХ МОБІЛЬНИХ БРАУЗЕРАХ? ІНСТРУКЦІЯ
ЯК КОРИСТУВАТИСЯ WHATSAPP З ДВОХ НОМЕРІВ? ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ANDROID
Нагадаємо, фахівці ІБ-компанії Malwarebytes виявили нову шкідливу кампанію, під час якої зловмисники викрадають дані банківських карт користувачів за допомогою вбудованого в сайт шкідливого ПЗ.
Зверніть увагу, хакерська група Shiny Hunters заявила, що викрала 500 ГБ даних із депозиторіїв технічного гіганта Microsoft на платформі розробників GitHub, якою володіє компанія.
Також дослідники безпеки з компанії VPNpro проаналізували 20 найпопулярніших VPN-сервісів і виявили, що два з них містять уразливості, які зловмисники можуть проексплуатувати для перехоплення з’єднання з метою відправлення підроблених оновлень і встановлення шкідливих програм або крадіжки даних користувача.
Коли у Вас кілька облікових записів, тримати у голові усі паролі до них стає складно. Ви можете вдатися до простих комбінацій, однак це лише одна з багатьох помилок, які Ви можете допустити. Ознайомитеся із п’ятьма найпоширенішими помилками, до яких Ви можете вдатися під час створення та використання паролів.
До речі, купувати поганий ноутбук стає складніше, але те, що відрізняє найкращі ноутбуки від хороших ноутбуків, – це те, як вони врівноважують потужність, ефективність, портативність та комфорт. Як вибрати з-поміж кращих пропозицій, які вже є на ринку, читайте у статті.