Google була змушена призупинити випуск нових версій Chrome і Chrome OS через пандемію коронавіруса.
У разі виникнення будь-яких проблем з новою версією, у фахівців просто будуть зв’язані руки. Оскільки Chrome і Chrome OS є дуже популярними продуктами, навіть невеликий збій в роботі може викликати хаос на безлічі підприємств. У зв’язку з цим Google вирішила тимчасово відкласти нові релізи своїх продуктів.
“У зв’язку зі скоригованими графіками роботи ми припиняємо випуск нових версій Chrome і Chrome OS. Наші основні цілі – забезпечення їх стабільності, безпеки і надійної роботи для всіх, хто на них покладається. У нас як і раніше в пріоритеті буде випуск оновлень безпеки, які будуть додані в Chrome 80”, – повідомляється в блозі Google.
Нова версія Chrome під номером 81 повинна була вийти у вівторок, 17 березня. На сторінках розробників браузера в соцмережах і на YouTube-каналі вийшли повідомлення про початок розгортання Chrome 81 на пристроях користувачів, проте в кінцевому підсумку браузер так і не був випущений. Швидше за все, публікації про початок розгортання Chrome 81 були заздалегідь підготовлені і заплановані кілька днів, а то і тижнів, тому, і PR-відділ Google просто забув їх скасувати. Повідомлення були видалені незабаром після їх публікації.
Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
-
ФІШИНГ ТА СПАМ: ЯК РОЗПІЗНАТИ ІНТЕРНЕТ-ШАХРАЙСТВА, ПОВ’ЯЗАНІ З COVID-19?
-
АПГРЕЙД ВАШОГО КОМП’ЮТЕРА: 5 КОМПЛЕКТУЮЧИХ, ЯКІ ВАРТО ОНОВИТИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ
-
-
ЧИМ ЗАГРОЖУЄ ВАМ СОЦІАЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ ТА ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ “СОЦІАЛЬНОГО ХАКЕРА”?
-
Нагадаємо, використовуючи реквізити платіжних карток громадян інших держав, зловмисник купував товари в Інтернет-магазинах. Далі продавав їх у соціальних мережах українцям.
Окрім цього, прогалини в безпеці знайдені в продуктах Amazon, Apple, Google, Samsung, Raspberry, Xiaomi, а також точках доступу від Asus і Huawei.
До речі, рекламні агенції, що надавали послуги з розміщення реклами, в тому числі на сайтах онлайн-кінотеатрів, своєю діяльністю забезпечували функціонування ресурсів з піратським контентом.
Також довгий час більшість користувачів вважали, що загроз для Linux значно менше, ніж для Windows чи macOS. Однак останнім часом комп’ютерні системи та додатки на базі цієї операційної системи все частіше стають об’єктами атак кіберзлочинців.