Відсутність оновлень для додатків спостерігається ще з грудня 2020 року. Починаючи з 8 грудня під час розміщення нового додатку або нової його версії в App Store розробники зобов’язані повідомити, які дані про користувача цей додаток збирає і з якою метою.

Зокрема, 7 грудня вийшов апдейт 15 додатків, за добу до вступу в силу нової політики App Store, що вимагає надання “маркування” додатків за типами даних, що вони збирають. У користувачів додатки так і не оновилися.

Для порівняння, додатки Google для Android з тих пір вже встигли оновитися не один раз, включаючи апдейт 14 грудня для Google Maps, 15 грудня для Google Duo, 16 грудня для Gmail і 21 грудня для YouTube. На сьогоднішній день проблема з оновленням Google-додатків на платформі iOS зберігається.

Як пояснили представники Google, компанія не виступає проти впровадження таких маркувань. Навпаки, в Google планують виконати цю вимогу за кілька тижнів.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як використовувати “Швидкі команди” на Apple Watch? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити обліковий запис Google за замовчуванням на комп’ютері? – ІНСТРУКЦІЯ

Як використовувати Google Duo для здійснення відеодзвінків? – ІНСТРУКЦІЯ

Як додавати, редагувати або видаляти збережені паролі в Microsoft Edge? – ІНСТРУКЦІЯ

Як швидко очистити всі сповіщення на Mac? ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, американське розвідувальне співтовариство офіційно звинувачує російських хакерів у зламі SolarWinds. Підозрюють, що російські хакери, які фінансуються державою, зламали ІТ-компанію SolarWinds, яку вони потім використали як стартовий майданчик для проникнення в кілька урядових відомств США

Також дослідники з безпеки виявили нову родину програм-вимагачів, яка націлилася на корпоративні мережі, та попередили, що професійні кіберзлочинці вже вдарили по декількох організаціях за допомогою схеми шифрування файлів.

Окрім цього, браузер Edge буде постійно звіряти інформацію з базами даних про розсекречені логіни і паролі – користувачі отримуватимуть інформацію у разі виявлення діяльності з боку кібершахраїв. Також власникам пристроїв надаватимуть поради, що дозволяють змінити конфіденційні дані з метою збереження високого рівня безпеки.

За останніми даними, один із найбезпечніших месенджерів Signal набуває популярності як в Україні, так і в США. Навіть Ілон Маск підтримав хвилю популярності і порадив користуватися Signal у себе в Твіттері. У чому його переваги, читайте у статті.