Instagram блокуватиме користувачів, які пишуть образи в особистих повідомленнях

В адміністрації соціальної мережі Instagram повідомили, що надалі екаунти, які розсилають ворожі висловлювання в особистих повідомленнях, будуть блокуватися.

Раніше заходом профілактики в питанні образ і дискримінації в Instagram була тимчасова заборона на ведення особистого листування.

“Тепер, якщо хтось продовжить відправляти повідомлення з порушеннями, ми відключимо його обліковий запис, який створений виключно для відправки образливих повідомлень”, – повідомили в компанії.

У компанії також уточнили, видаляти екаунт будуть не тільки через образи, а й повідомлення, що розпалюють релігійну, расову ненависть або порушують інші норми суспільної моралі: “Інстаграм повинен бути місцем, де люди спокійно спілкуються між собою”.

Також наголошується, що компанія не планує порушувати таємницю листування і переглядати тим чи іншим чином повідомлення. Блокування буде вводитися на підставі скарг користувачів.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як не стати жертвою кіберзлочину, якщо працюєш вдома? ПОРАДИ

Що таке спуфінг і як запобігти атаці? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

Як перенести бесіди з WhatsApp у Telegram на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перенести історію чату з WhatsApp у Telegram для iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити на Android обліковий запис Google за замовчуванням? – ІНСТРУКЦІЯ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Діяльність одного з найбільших у світі фішингових сервісів для атак на фінансові установи різних країн припинили правоохоронці. Від фішингових атак цього сервісу, який створив та адміністрував 39-річний мешканець Тернопільщини, постраждали 11 країн світу.

Досліднику у галузі кібербезпеки вдалося зламати внутрішні системи понад 35 найбільших компаній, серед яких були Microsoft, Apple, PayPal, Shopify, Netflix, Yelp, Tesla та Uber. У цьому фахівцеві допомогла нова атака на ланцюжок поставок софту.

Для обходу захисних поштових шлюзів і фільтрів автори адресних фішингових листів використовують новаторський спосіб приховування шкідливого вмісту сторінки. Теги JavaScript, впроваджувані в HTML-код, шифруються з використанням азбуки Морзе.

Нове сімейство програм-вимагачів під назвою Vovalex поширюється через піратський софт, замаскований під популярні утиліти для Windows – наприклад, CCleaner. Одна цей шифрувальник має певну особливість, що відрізняє його від інших “шкідників” подібного класу.