При відправленні електронного листа через рішення Microsoft Office 365 служба додає в повідомлення електронної пошти додатковий заголовок x-originating-ip, що містить IP-адресу пристрою клієнта, повідомляє команда BleepingComputer.

Журналісти протестували інтерфейси Gmail, Yahoo, AOL, Outlook.com і Office 365, і жоден з них, крім Office 365, не розкривав IP-адресу. Приховати IP-адресу можна тільки з використанням VPN або Tor. В такому випадку на адресу електронної пошти буде додано IP-адресу служб, а не користувача.

У 2013 році Microsoft видалила заголовок x-originating-ip із Hotmail заради безпеки і конфіденційності користувачів. Однак для Office 365, який використовується підприємствами, цей заголовок навмисно залишили, щоб адміністратори могли шукати електронні листи, надіслані в їх організацію. Це особливо корисно для визначення місця розташування відправника в разі зламу облікового запису.

Користувачі Office 365, які хочуть приховати свою IP-адресу, можуть створити нове правило в центрі адміністрування Exchange і видалити заголовок x-originating-ip.

До речі, баги і помилки властиві будь-якій операційній системі, і лагодять їх розробники, на жаль, не завжди відразу. Якщо Ви зіткнулися на Android із проблемою підключення до мережі, то з цією проблемою Вам допоможе ця стаття.

Нагадаємо, версія Microsoft Edge, встановлена в Windows 10, відправляє повну URL-адресу сайтів, які відвідує користувач, компанії Microsoft. Ці дані містять не тільки інформацію про сторінку, а й ідентифікатор безпеки.

Також незабаром вийде на ринок Windows 11, і стане вона новою найкращою в світі ОС для електронних пристроїв, стверджують розробники.

Стало відомо, що фальшиву шкідливу програму маскують під FaceApp та розповсюджують через інфіковані веб-сайти та YouTube.

Окрім цього, навіть правоохоронні органи втратять можливість прослуховувати мобільні пристрої з запуском технологій 5G.

Якщо смартфон став Вашим цифровим помічником у повсякденному житті й у роботі, пропонуємо добірку мобільних сервісів для монтажу відео. Вони стануть Вам у нагоді, коли Ви перебуваєте на цікавій події, за кордоном, маєте гарні кадри але не маєте часу, щоб змонтувати їх у непростому Premiere Pro, радять фахівці громадської організації “Інтерньюз-Україна“.

Зверніть увагу, завантажувач CCleaner містить рекламні пропозиції сторонніх продуктів. Так, користувачі CCleaner, які оновлюють програму або встановлюють її заново за допомогою оффлайн-завантажувача, можуть отримати ці пропозиції.

Аналітики Mangrove Capital Partners заявляють, що Apple представить операційну систему SiriOS в 2020 році. Вона буде використовуватися в пристроях “інтернету речей”.

Майже чотири мільйони доларів обходиться компаніям один інцидент витоку даних внаслідок хакерських атак.