Версії Windows 10 21H2 і Windows 11 21H2 мають вийти вже в наступному місяці в якості опціонального оновлення. Перед настільки великим релізом Microsoft вирішила випустити для деяких користувачів патч, який відповідним чином підготує їх комп’ютери.

Патч KB4023057 був вперше випущений в 2018 році і з тих пір перевипускався кілька разів. Він являє собою невелике оновлення, покликане забезпечити надійність процесу оновлення операційної системи і виправити можливі проблеми з Windows і реєстром.

Згідно супровідної документації, в останній раз патч був змінений 18 серпня, а його масова розсилка почалася минулого тижня. Теоретично, користувачі можуть без побоювань встановити оновлення, і ніяких проблем не виникне. Якщо вірити Microsoft, KB4023057 (оновлення для компонентів Windows 10 Update Service) також звільнить місце на комп’ютері для майбутнього апдейта.

Патч поставляється разом з утилітою Microsoft Update Health Tools, що використовується Microsoft для усунення проблем з реєстром або відключення його налаштувань, які блокують завантаження оновлень із високим пріоритетом для Windows.

Оновлення може спробувати стиснути файли з метою звільнити місце для наступного функціонального оновлення. У разі, якщо йому вдасться оптимізувати файл або папку, в директорії користувача вони будуть відображатися з двома блакитними стрілками. Патч також буде відображати попередження, якщо йому не вистачає місця. Також з’являться нові опції, які допоможуть користувачам очистити дисковий простір для безперешкодної установки майбутнього оновлення.

Під час виявлення проблем із мережевими налаштуваннями (якщо вони перешкоджають коректній установці оновлень) Microsoft скине ці налаштування. Також будуть очищені ключі реєстру, що перешкоджають установці оновлень, і виправлені відключені або пошкоджені компоненти Windows. Крім того, патч може скинути базу даних Windows Update.

Слід зазначити, що патч KB4023057 розсилається тільки на комп’ютери, де в ньому є необхідність.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як стерти свій пристрій Android і скинути його до заводських налаштувань. ІНСТРУКЦІЯ

Як встановити Windows 10 з USB-накопичувача? ІНСТРУКЦІЯ

Топ найкращих хаків реєстру для Windows 10. ПОРАДИ

Як подбати про безпеку смартфона Вашої дитини? ІНСТРУКЦІЯ

Як підготувати комп’ютер, планшет або телефон перед його продажем? ПОРАДИ

Небезпечний WhatsApp: шахрайства, загрози і ризики безпеки в месенджері

PDF-файли зручні для розповсюдження документів, тому що вони однаково виглядають у всіх операційних системах та текстових редакторах, а також – коли документ треба роздрукувати. Як правило, Ви створюєте документи за допомогою іншого додатка, а потім конвертуєте їх у PDF.  Як конвертувати документ Microsoft Word у формат PDF? Про це читайте у статті.

До речі, ви вже можете дізнатись, як заархівувати та розпакувати файли у Windows 11. У новій ОС формат ZIP-файлу стискає дані та зменшує їх кількість, що прискорює передачу файлів та економить місце на диску. Ви також можете використовувати стиснення ZIP для об’єднання декількох файлів в один компактний пакет. Ось як заархівувати та розпакувати файли у Windows 11.

Зверніть увагу, під час пандемії більшість заходів була скасована або перенесена на онлайн-платформи. Через це досить популярними стали трансляції в Інтернеті, а разом з ними з’явились й нові ризики для безпеки особистих даних. У зв’язку з цим спеціалісти підготували поради, які допоможуть захистити Вас та Ваші пристрої під час відвідування стрімінгових сервісів.

Деякі смартфони відходять від відбитків пальців і використовують розпізнавання обличчя як  більш надійний засіб забезпечення біометричної безпеки. Якщо у Вас є телефон Samsung Galaxy, Ви, ймовірно, можете використовувати як відбитки пальців, так і розпізнавання обличчя, щоб увійти у телефон.