Згідно дат файлів в архіві, дані були викрадені 5 лютого 2021 року з серверів розробників студії CD Projekt Red.

Загальний розмір архіву приблизно 96 ГБ. Усередині міститься 787 129 файлів об’ємом 161 ГБ. Вихідний код відноситься до версії гри 1.0, тоді як в цей час у гри версія 1.22 після всіх випущених патчів.

Крім того, на onion-сайті Payload Bin операторів здирницькі ПЗ Babuk також викладені всі викрадені у CD Projekt Red вихідні коди, включаючи Cyberpunk 2077. Розмір архіву понад 360 ГБ даних.

Нагадаємо, в лютому нинішнього року польська студія стала жертвою зламу : хакери отримали доступ до вихідного коду Cyberpunk 2077, The Witcher 3: Wild Hunt і Gwent, а також внутрішніх документів компанії. Хакери виставили на продаж отриману інформацію, і попросили за неї $ 7 млн. Кіберзлоинці закрили аукціон достроково після того, як отримали вигіднішу пропозицію.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як виявити та чому краще не сперечатися з “тролями”? ПОРАДИ

Правила безпеки дітей в Інтернеті

Як захистити підлітків від інтернет-шахраїв? ПОРАДИ

Як зберегти заряд батареї на Вашому iPhone? ПОРАДИ

Як користуватись Google Docs? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Google планує ускладнити Android-додаткам відстеження користувачів. Компанія анонсувала зміни в те, як обробляються унікальні ідентифікатори пристроїв, що дозволяють відстежувати їх між додатками.

Також Apple має намір випустити оновлення для своїх пристроїв, після якого вони дозволять користувачам дізнаватися, яку саме інформацію про них збирають додатки.

Microsoft детально розповість про “наступне покоління Windows” на спеціальному заході, який відбудеться в кінці цього місяця. Компанія почала розсилку запрошень на захід, який буде повністю присвячено програмній платформі Windows і почнеться о 18:00 (за київським часом) 24 червня.

Окрім цього, зловмисники поширюють шкідливе ПЗ під виглядом популярних Android-додатків від відомих компаній. Підроблений плеєр VLC, антивірус Касперського, а також підроблені додатки FedEx і DHL встановлюють на пристроях жертв банківські трояни Teabot або Flubot, вперше виявлені раніше в цьому році.