Apple третій день поспіль продовжує радувати нас новинками. Сьогодні, услід за новими iPad і iMac, компанія презентувала друге покоління AirPods. Оновлені навушники можуть набагато більше, ніж оригінальна версія, але при цьому і коштують трохи дорожче, пише AppleInsider.

Новинка вже доступна для замовлення на сайті фірмового онлайн-магазину Apple. Ціна AirPods 2 в чохлі без підтримки бездротової зарядки складає 159 доларів, AirPods 2 в чохлі з підтримкою бездротової зарядки – 199 доларів, окремо чохол для бездротової зарядки коштує 79 доларів.


Незважаючи на те що зовні AirPods 2 повністю повторюють перше покоління навушників, всередині новинку значно переробили.

В основі AirPods 2 лежить процесор H1, який забезпечує новинці на 50% кращу автономність, підвищує якість відтворення, а також підтримку команди “Привіт, Siri”, дозволяючи активувати асистента голосом без необхідності робити це вручну.

“Навушники AirPods, що працюють без дротів, як ніби за помахом чарівної палички стали одним з найпопулярніших продуктів Apple. Вони легко підключаються до всіх сумісних пристроїв і передають кристально чистий звук. А завдяки передовим, інтуїтивно зрозумілим функціям управління, слухати в них музику і аудіоконтент ще й дуже зручно, – сказав Філ Шиллер, старший віце-президент Apple зі всесвітнього маркетингу. – Завдяки новому процесору Apple H1 AirPods працюють в режимі розмови без підзарядки на цілу годину довше, а їх новий зарядний чохол працює без дротів”.

AirPods 2 постачають у двох варіантах: з чохлом з підтримкою бездротової зарядки та в чохлі без такої.

Нагадаємо, Apple представила оновлені версії комп’ютерів iMac. Апгрейд у вигляді нового “заліза” отримали версії з 4К- і 5К-дисплеями. Крім нової начинки, жодних дизайнерських змін пристрої не набули.

До речі, якщо Ви є щасливим власником Apple Watch, то повинні знати, що функціональність цього “розумного” годинника не обмежується здатністю виводити на екран різні повідомлення й моніторингом Вашої фізичної активності. З їх допомогою також можна розблокувати Ваш MacBook. Для роботи цієї функції необхідний Mac, випущений після другої половини 2013 року під керуванням macOS Sierra, а також Apple Watch зі встановленою операційною системою watchOS 3 або новіше.

Окрім цього, Ваш iPhone постійно відстежує Ваше місцерозташування, оновлює отримані дані, аналізує та на їх основі формує список місць, які Ви часто відвідуєте. Усі ці дані зберігаються у Вашому смартфоні. Однак за бажання можна відключити функцію трекінгу, яка має назву “Істотні місця”.