Mozilla випустила версію Firefox 86.0.1, яка в першу чергу примітна тим, що в ній розробники усунули відомий баг, який призводить до постійних вильотів браузера в системах Linux. Також фахівці попрацювали над більш стабільною роботою з чипом M1 від Apple.

З моменту установки Firefox 86, реліз якого відбувся минулого місяця, користувачі Linux зіткнулися з постійними “вильотами” інтернет-переглядача. Спочатку проблемі присвоїли низький рейтинг, однак пізніше в Mozilla зрозуміли, що баг набагато масштабніший.

За словами розробників, проблема крилася у некоректному колірному профілі, встановленому у окремих користувачів Linux. Виявилося, що підвела імплементація управління кольором в Firefox. Версія Firefox 86.0.1 також усуває й інший баг, який стосується вже процесора від Apple.

Відомо, що при роботі з M1 браузер іноді переставав відповідати на дії користувача після виходу з режиму сну. Крім цього, люди скаржилися на втрату фокусу вікна веб-браузера і “непередбачувана поведінка розширень, керуючих згрупованими вкладками”.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Signal чи Telegram: який додаток кращий для чату?

Топ-7 альтернативних месенджерів на заміну WhatsApp

Як перевірити швидкість з’єднання на Вашому комп’ютері? ІНСТРУКЦІЯ

Обережно, фальшивка! Популярні схеми шахрайства з вакциною від COVID-19

Як перейти на приватну пошукову систему DuckDuckGo? – ІНСТРУКЦІЯ

Як позбутися WhatsApp на Android та iOS? – ІНСТРУКЦІЯ

Як анонімно користуватися Signal або Telegram? ПОРАДИ

Нагадаємо, сінгапурська технологічна компанія Smart Media4U Technology заявила про виправлення уразливостей у додатку SHAREit, які могли дозволити зловмисникам віддалено виконувати довільний код на пристроях користувачів. Помилки безпеки впливають на додаток компанії SHAREit для Android, додаток, який завантажили понад 1 мільярд разів.

Дослідники з компанії Red Canary знайшли нову шкідливу програму, розроблену для атак на комп’ютери Apple MacВін отримав назву Silver Sparrow і вже встиг заразити приблизно 30 тис. пристроїв у 153 країнах світу, включаючи США, Великобританію, Канаду, Францію і Німеччину.

Також фахівці у галузі кібербезпеки виявили новий метод атаки, що дозволяє зловмисникам “обдурити” термінал для оплати (POS-термінал) і змусити його думати, що безконтактна картка Mastercard насправді є картою Visa.

Як стало відомо, минулими вихідними стався витік діалогів деяких користувачів Clubhouse. Компанія запевнила, що заблокувала хакера і вживає додаткових заходів безпеки, але розраховувати на приватність і захищеність розмов в соцмережі не варто, попередили експерти.

До речі, нещодавно виявлена ​​фішингова кампанія відзначилася цікавим підходом до крадіжки облікових даних жертви: зловмисники використовують API популярного месенджера Telegram для створення шкідливих доменів.