Microsoft знову розгортає оновлення, що виправляє проблеми із друком

9 Переглядів 4 хв. читання

Після встановлення оновлень від вівторка в березні 2021 року користувачі почали повідомляти, що Windows 10 зазнає аварійного завершення, коли в друку або в завданнях друку відсутні графічні елементи, є порожні сторінки чи інші проблеми.

Щоб вирішити ці проблеми, корпорація Microsoft випустила два позапланові екстрені оновлення для Windows 10 – KB5001567 від 15 березня для виправлення збоїв та KB5001649 18 березня для вирішення проблем із друком, пише Bleeping Computer.

Для тих, хто не інсталював оновлення KB5001567, оновлення KB5001649 замінило його, коли воно було випущено.

На жаль, велика кількість користувачів повідомили, що не можуть встановити оновлення, і отримують повідомлення про помилку “Не вдалося встановити це оновлення, але Ви можете спробувати ще раз (0x80070541)” у Центрі оновлення Windows.

Bleeping Computer повідомляв, що корпорація Microsoft зупинила розгортання оновлення KB5001649. Натомість усі пристрої користувачів та віртуальні машини раптом знову запропонували попереднє оновлення KB5001567.

Коли фахівці видання звернулися до Microsoft, щоб запитати, чому розгортання було зупинено, їм повідомили, що у корпорації працюють над вирішенням проблем із принтером.

“Ми працюємо над виправленням проблем, які можуть виникати у деяких клієнтів під час друку з деяких програм”, – сказав речник Microsoft.

Вчора Bleeping Computer та Windows Latest підтвердили, що Microsoft знову відновила випуск необов’язкового оновлення для Windows 10 OOB KB5001649.

Невідомо, які зміни, якщо такі взагалі були, внесені в оновлення, але тести, проведені Bleeping Computer, показали, що Центр оновлення Windows встановив оновлення без відображення помилок 0x80070541.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як створити гостьову мережу Wi-Fi та навіщо вона потрібна?

Що таке зловмисне ПЗ? Все, що потрібно знати про віруси, трояни та програми-вимагачі

Як обмежити додаткам використання даних у фоновому режимі на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як налаштувати автовидалення повідомлень у Telegram? – ІНСТРУКЦІЯ

Як заборонити сайтам надсилати Вам сповіщення у Chrome на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Signal чи Telegram: який додаток кращий для чату?

Нагадаємо, на VirusTotal були виявлені кілька зразків трояна XCSSET, які здатні працювати на пристроях з чипами Apple Silicon (M1).  Троян вміє красти файли куки з Safari, інформацію з додатків Evernote, Skype, Notes, QQ, WeChat і Telegram, а також шифрувати файли і впроваджувати шкідливий JavaScript сторінки, що відкривається у браузері, за допомогою XSS-атаки

Окрім цього, у Google Play Маркет знайшли понад десять додатків, що завантажують троянську програму Joker. Ця шкідлива програма примітна тим, що таємно оформляє підписку на преміум-послуги. Вона також вміє перехоплювати SMS, красти конфіденційні дані і список контактів, встановлювати бекдор, генерувати фейковий відгуки, нав’язливо показувати рекламу

Також понад 10 різних APT-груп, які використовують нові уразливості Microsoft Exchange для компрометації поштових серверів, виявили дослідники з кібербезпеки. Дослідники ESET виявили наявність веб-шелів (шкідливі програми або скрипти, які дозволяють дистанційно управляти сервером через веб-браузер) на 5 тисячах унікальних серверах у понад 115 країнах світу.

До речі, хакери вигадали хитрий спосіб викрадення даних платіжних карток у скомпрометованих інтернет-магазина. Замість того, щоб надсилати інформацію про картку на контрольований ними сервер, хакери приховують її у зображенні JPG та зберігають на самому веб-сайті, з якого власне, і були викраденні дані.

А команда експертів змогла отримати доступ до камер відеоспостереження, встановлених в компаніях Tesla, Equinox, медичних клініках, в’язницях і банках. Фахівці опублікували зображення з камер, а також скріншоти своєї здатності отримати доступ суперкористувача до систем спостереження, які використовують в компанії Cloudflare і в штаб-квартирі Tesla.

Поділитися