Microsoft завдяки старанням своїх розробників спростила установку підсистеми Linux для операційної системи Windows. Для цього достатньо задіяти одну команду.

Щоб встановити підсистему Linux для Windows, тепер знадобиться всього лише запустити командний рядок від імені адміністратора і виконати команду wsl.exe –install. Якщо раніше цей процес був тривалим, потрібно було відкривати різні налаштування і встановлювати різні пакети ПЗ, то зараз все здійснюється автоматично. Після треба буде лише перезавантажитися. За замовчуванням встановлюється Ubuntu, але у користувачів (або адміністраторів) є можливість вибрати інші дистрибутиви.

Повний список відкриється під час введення команди “wsl –list -online”. Вибравши потрібну назву, потрібно ввести “wsl –list -online і найменування програми”.

Розробники розкрили користувачам ще пару корисних команд. Наприклад, “wsl -status” надає повні відомості про конфігурацію ядра, “wsl –update rollback” відкочується до старої версії, “wsl -update” починає оновлення.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

В Україні користувачів Android та iOS атакує небезпечне шкідливе ПЗ

Чи варто використовувати VPN для перегляду усіх веб-сторінок? ПОРАДИ

Як перевірити шкідливий чи безпечний сайт? – ПОРАДИ

Як змусити AirPods повідомляти про дзвінки та сповіщення на iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перевірити, які програми на iPhone Ви використовуєте найчастіше? – ІНСТРУКЦІЯ

До речі, користувачі ніколи не зможуть встановити Windows 11 на несумісні пристрої. Групова політика не дозволить Вам обійти обмеження апаратного забезпечення для установки Windows 11.

Apple має намір додати підтримку системи розпізнавання осіб Face ID на комп’ютери Mac протягом наступних двох років. Про це повідомив оглядач Bloomberg.

Зловмисники все частіше використовують безкоштовний месенджер Discord як канал для поширення шкідливих програм.

Окрім цього, стало відомо про великий витік даних учасників Clubhouse. Провідний експерт з кібербезпеки Джіт Джайн повідомив, що повна база телефонних номерів Clubhouse виставлена ​​на продаж в Darknet.

Також стало відомо, що операційна система Windows 11, яка ще офіційно не вийшла, але вже доступна для скачування і попереднього знайомства, використовується зловмисниками, які намагаються підсунути користувачеві шкідливе ПЗ під виглядом нової ОС.