Zoom Video Communications Inc., яка створила сервіс відеоконференцій Zoom, погодилася виплатити близько $ 85 млн. для врегулювання претензій в рамках колективного позову користувачів, які звинуватили сервіс в нездатності забезпечити належний рівень конфіденційності даних. Про це пише Bloomberg з посиланням на рішення суду Сан-Хосе, штат Каліфорнія.

Користувачі звернулися в суд Сан-Хосе (штат Каліфорнія), звинувачуючи компанію в тому, що вона не забезпечила достатнього рівня конфіденційності даних. Зокрема, позивачі визнали порушенням угоди те, що Zoom ділився даними з Facebook, притому що за умовами угоди не мав права передавати їх третім особам. Крім того, позивачі стверджували, що компанія не в змозі забезпечити надійний захист їх даних від хакерських атак.

Передплатники, які беруть участь в груповому позові, матимуть право на повернення 15% від їх основних підписок або отримати компенсацію в розмірі $ 25, в залежності від того, що більше.

В цілому для врегулювання інциденту компанія витратить близько $ 85 млн. Також суд зобов’язав Zoom переглянути діючі правила конфіденційності, щоб підвищити рівень захисту даних користувачів платформи.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

В Україні користувачів Android та iOS атакує небезпечне шкідливе ПЗ

Чи варто використовувати VPN для перегляду усіх веб-сторінок? ПОРАДИ

Як перевірити шкідливий чи безпечний сайт? – ПОРАДИ

Як змусити AirPods повідомляти про дзвінки та сповіщення на iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перевірити, які програми на iPhone Ви використовуєте найчастіше? – ІНСТРУКЦІЯ

До речі, користувачі ніколи не зможуть встановити Windows 11 на несумісні пристрої. Групова політика не дозволить Вам обійти обмеження апаратного забезпечення для установки Windows 11.

Apple має намір додати підтримку системи розпізнавання осіб Face ID на комп’ютери Mac протягом наступних двох років. Про це повідомив оглядач Bloomberg.

Зловмисники все частіше використовують безкоштовний месенджер Discord як канал для поширення шкідливих програм.

Окрім цього, стало відомо про великий витік даних учасників Clubhouse. Провідний експерт з кібербезпеки Джіт Джайн повідомив, що повна база телефонних номерів Clubhouse виставлена ​​на продаж в Darknet.

Також стало відомо, що операційна система Windows 11, яка ще офіційно не вийшла, але вже доступна для скачування і попереднього знайомства, використовується зловмисниками, які намагаються підсунути користувачеві шкідливе ПЗ під виглядом нової ОС.