Nvidia офіційно анонсувала відеокарти GeForce RTX 3060 Lite Hash Rate. Захист від майнінгу в них реалізований на апаратному рівні, при видобутку Ethereum продуктивність падає вдвічі. А якщо порівнювати з “налаштованими” моделями – зі зниженим енергоспоживання і розігнаною пам’ятю, то ефективність знижується навіть більше, ніж на 50%.

Щоб майнер випадково не купив таку відеокарту, Nvidia ввела спеціальне маркування – LHR, що означає Lite Hash Rate. Такі написи з’являться на коробках нових версій відеокарт. Цей крок демонструє відданість Nvidia геймерам. У самій компанії відзначають, що “цей додатковий крок дозволить геймерам всюди отримати більше карт GeForce за більш вигідними цінами”.

Повідомляється, що новинка, обмежена в майнінгу, не поступається в продуктивності.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як завантажити дані Google Maps? ІНСТРУКЦІЯ

Психічне здоров’я у дітей від соцмереж і смартфонів не страждає – ДОСЛІДЖЕННЯ

Як створити надійний пароль? ПОРАДИ

Як вберегти свої банківські рахунки від кіберзлочинців? ПОРАДИ

Що таке FLoC Google і як він буде відстежувати Вас в Інтернеті?

До речі, пандемія спричинила нову хвилю цифрової трансформації у всьому світі. І державні установи не залишилися осторонь цього процесу. Завдяки розширенню цифрової інфраструктури, зокрема створенню нових додатків та сервісів, віддалених робочих місць та переходу в хмарне середовище, кількість потенційних векторів атак збільшилася.

Також повністю модульний ноутбук з ОС Windows від Framework тепер готовий до попереднього замовлення за базовою ціною у $999. Клієнти можуть розміщувати замовлення на веб-сайті Framework. 13,5-дюймовий ноутбук складається повністю з модульних деталей, включаючи материнську плату, яку ви можете легко поміняти та замінити.

Кілька редакцій Windows 10 версій 1803, 1809 та 1909 досягли кінця обслуговування (EOS), починаючи з травня , про що Microsoft нагадала нещодавно. Пристрої з випусками Windows 10, які досягли EoS, більше не отримуватимуть технічну підтримку, а також щомісячні виправлення помилок та безпеки, щоб захистити їх від останніх виявлених загроз безпеки.

Окрім цього, після вступу в силу нової політики Google в описі додатків з’явиться додатковий розділ з інформацією про те, до яких даними має доступ продукт. У розробників буде можливість розповісти користувачам про те, для чого додаткам потрібен доступ до тих або інших даних і як їх обробка впливає на загальну функціональність.