Galax випустила GeForce RTX 3080 і GeForce RTX 3070 General FG LHR, в яких на апаратному рівні встановлений захист від майннінгу. Вони оснащені новими графічними процесорами з вбудованим апаратним обмежувачем майнінгу криптовалют Ethereum.

Такі графічні прискорювачі не здатні дати максимальну продуктивність під час використання на фермі, але дозволять геймерам отримати максимальну віддачу в ігровому режимі.

Galax раніше вже представляла точно такі ж моделі відеокарт серії FG, але без обмежувача майнінгу. Версії поставляються в упаковках, які ніяк не виділяють новинки на тлі попередніх варіантів. Тобто, виробник ніяк не зазначає той факт, що відеокарти оснащені обмежувачем.

Планується, що вийшовші раніше GeForce RTX 3060/3060 Ti, а також RTX 3070 і RTX 3080 найближчим часом отримають оновлення у вигляді апаратного захисту від майнінгу. При цьому RTX 3070 Ti і RTX 3080 Ti спочатку обзаведуться такою функцією. Вона автоматично буде знижувати продуктивність відеокарт у видобутку криптовалюта до рівня недорогих рішень.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як видалити обліковий запис Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як синхронізувати вкладки між різними браузерами? – ІНСТРУКЦІЯ

Як зменшити цифровий слід та захистити особисті дані? ПОРАДИ

Instagram як бізнес: у чому секрет успіху в мережі?

Як правильно вибрати ноутбук? ПОРАДИ

До речі, китайського виробника розумних телевізорів Skyworth викрили в шпигунстві за користувачами. Кожні 10 хвилин апарат сканував приміщення з метою пошуку інших пристроїв, підключених до мережі Wi-Fi.

Також фахівець компанії ESET Джейк Мур виявив проблему, коли попросив свою восьмирічну дочку протестувати надійність функції розблокування iPhone за допомогою смарт-годинника Apple Watch, що дозволяє розблокувати смартфон при носінні захисної маски. Дівчинка наділа маску і негайно отримала доступ до татового iPhone, просто змахнувши вгору екран.

Apple випустила нову версію операційної системи iOS для iPhone та iPad. Вона додасть на пристрої низку нових функцій, але головні нововведення стосуються приватності користувачів та захисту їхніх персональних даних.

Окрім цього, зловмисники стали частіше використовувати документи Microsoft Excel (версії 4.0) для поширення шкідливих програм, таких як ZLoader і Quakbot.