Був момент, коли сильна конкуренція між Google, Microsoft і навіть Apple зашкодила загальному прогресу в галузі розробки програм для офісного застосування. Хоча Microsoft Office, ймовірно, все ще панує на цьому ринку, Google Docs та інші офісні веб-додатки безумовно, з’їли велику частину цього пирога, частково завдяки тому, що вони базуються на браузері, а також через те, що  зростає популярність Chromebook. Однак вік платформи, і Google надає їй важливе оновлення, яке, у свою чергу, може перешкоджати належній роботі сторонніх розширень Chrome для Google Docs. Про це пише Slashgear.

З огляду на свою залежність від Інтернету, Google, природно, просуває веб-стандарти та технології сильніше, ніж деякі інші розробники. Наприклад, це побудова відображення вмісту на основі HTML, на відміну від тих стандартів, які потребують таких плагінів, як Flash. Для Google Docs компанія використовував підхід на основі HTML для відображення документів, який малосумісний з альтернативним підходом на основі Canvas.

Canvas, який досі є частиною стандарту HTML, розроблений спеціально для малювання та відображення речей, які виходять за рамки тексту та зображень, наприклад, відео та діаграм. Google заявляє, що перехід на підхід, що базується на Canvas, значно покращить продуктивність та узгодженість способу відображення документів у Документах Google, особливо на різних платформах. Кінцеві користувачі не повинні помічати будь-яких змін у функціональності, крім Документів, що будуть працювати ще краще, якщо тільки вони не використовують деякі сторонні розширення Chrome.

Google попереджає, що ці розширення можуть раптово почати працювати з помилками, якщо вони залежать конкретно від того, як Google Doc структурований з HTML. Це може особливо стосуватися компаній, які розробляють внутрішні розширення Chrome, специфічні для їхніх потреб, і в цьому випадку їм потрібно буде оновити своє програмне забезпечення, що може бути зовсім не такою легкою справою.

На щастя, перехід від рендерингу на основі HTML до Canvas буде відбуватися повільно протягом наступних місяців, даючи цим розробникам час на коригування. У будь-якому випадку, Google рекомендує розробникам використовувати його фреймворк надбудови Google Workspace, щоб переконатися, що ці розширення будуть працювати навіть тоді, коли Google переходить на нові технології, як це часто відбувається.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як видалити обліковий запис Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як синхронізувати вкладки між різними браузерами? – ІНСТРУКЦІЯ

Як зменшити цифровий слід та захистити особисті дані? ПОРАДИ

Instagram як бізнес: у чому секрет успіху в мережі?

Як правильно вибрати ноутбук? ПОРАДИ

До речі, китайського виробника розумних телевізорів Skyworth викрили в шпигунстві за користувачами. Кожні 10 хвилин апарат сканував приміщення з метою пошуку інших пристроїв, підключених до мережі Wi-Fi.

Також фахівець компанії ESET Джейк Мур виявив проблему, коли попросив свою восьмирічну дочку протестувати надійність функції розблокування iPhone за допомогою смарт-годинника Apple Watch, що дозволяє розблокувати смартфон при носінні захисної маски. Дівчинка наділа маску і негайно отримала доступ до татового iPhone, просто змахнувши вгору екран.

Apple випустила нову версію операційної системи iOS для iPhone та iPad. Вона додасть на пристрої низку нових функцій, але головні нововведення стосуються приватності користувачів та захисту їхніх персональних даних.

Окрім цього, зловмисники стали частіше використовувати документи Microsoft Excel (версії 4.0) для поширення шкідливих програм, таких як ZLoader і Quakbot.