У Microsoft з’явився конкурент в питанні придбання американського бізнесу TikTok. Як повідомляє видання Financial Times, зацікавленість в покупці виявив виробник корпоративного ПЗ Oracle.

Глава компанії Ларрі Еллісон імовірно вже провів попередні переговори з батьківською компанією TikTok – ByteDance.

Як зазначає Financial Times, Еллісон є відкритим прихильником Трампа, однак неясно, чи стане Oracle кращою кандидатурою Білого дому для придбання TikTok.

Купівля частини бізнесу TikTok обіцяє бути надзвичайно складною з юридичної та технічної точки зору. До недавнього часу головною кандидатурою на придбання операцій TikTok в США вважалася Microsoft. Раніше також повідомлялося, що купівлею зацікавилася компанія Twitter.

Хоча ByteDance не озвучують ціну TikTok, в 2018 році мобільний відеосервіс став найдорожчим стартапом. Як повідомлялося раніше, сума операції з купівлі TikTok може досягати $ 30 млрд.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як змінити пароль у Facebook? ІНСТРУКЦІЯ

Що робити, щоб унеможливити відслідковування Вашого телефону? Поради

Як вимкнути геолокацію на усіх знімках, якими Ви ділитеся зі свого iPhone?

“Додайте гучності!” Вісім способів покращити звук на Вашому смартфоні

Як захистити дані на смартфоні, якщо Ви його втратите? ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, через американські санкції компанія Huawei буде змушена повністю припинити виробництво смартфонів, побудованих на базі процесорів власного виробництва з лінійки HiSilicon Kirin. Пов’язано це з тим, що тайванський виробник чипсетів TSMC не зможе використовувати американське обладнання для виготовлення продукції цього бренду, так як влада США заборонила це робити з 16 вересня 2020 року.

Також на конференції з інформаційної безпеки Black Hat 2020 фахівець Patrick Wardle з компанії Jamf розповів про низку експлойтів, що дозволяє обійти захист Microsoft від шкідливих макросів для зараження пристроїв під управлінням macOS. Уразливості представляють собою так звані zero-click, тобто, для їх експлуатації участь жертви не потрібна. Вони дозволяють зловмисникам доставляти шкідливе ПЗ користувачам macOS за допомогою документа Microsoft Office з макросами.

Окрім цього, використовуючи KrØØk, зловмисники можуть перехоплювати та розшифровувати конфіденційні дані жертв. Це можливо завдяки тому, що дані бездротової мережі шифруються за допомогою парного сеансового ключа WPA2, що складається з нулів, замість належного сеансового ключа. Для перехоплення даних кіберзлочинцям не потрібно знати навіть пароль від Wi-Fi, а достатньо знаходитися в межах сигналу Wi-Fi.

Зауважте, що шахраї навчилися красти інформацію через підробку Saved Messages у Telegram. Цим чатом люди користуються як листуванням з самим собою, і можуть зберігати там важливі і конфіденційні відомості.

До речі, шкідливі розширення були виявлені у Chrome Web Store під час вивчення декількох підроблених блокувальників реклами, що розповсюджувалися через магазин розширень. Фахівці виявили 295 шкідливих розширень, завантажених з магазину понад 80 млн разів.