Оновлення KB4549951 для Windows 10 не встановлюється на низці систем або після встановлення і перезавантаження викликає “синій екран смерті” (BSOD).
KB4549951 є кумулятивним оновленням для версій комп1909 і 1903, яке містить виправлення безпеки та випущене 14 квітня. За словами деяких користувачів, при спробі встановити оновлення з’являються повідомлення про помилки 0x80070bc2, 0x800f0900, 0x80070003, 0x80073701, 0x800f080a, 0x800f0986 і 0x80070002.
“Воно завантажується і встановлюється. Під час перезапуску я отримав повідомлення про неможливість встановлення, і мій ПК відкотився до попереднього стану. Останню невдалу спробу встановлення з помилкою 0x80070003 21 квітня 2020 роки не вдалося виправити…”, – скаржиться один з користувачів на Microsoft Feedback Hub.
“Дві години я чекав, поки ці два оновлення завантажаться і встановляться, а під час перезавантаження вони мені кажуть, ми не змогли встановитися, так що повертайте все як було”, – пише ще один користувач.
Найчастіше користувачі скаржаться на те, що після встановлення KB4549951 з’являється “синій екран смерті” – після перезапуску система перестає завантажуватися. У більшості випадків комп’ютер сам перезавантажується і видаляє проблемне оновлення. У деяких випадках користувачам доводилося перевстановлювати Windows, проте після автоматичного встановлення оновлення знову з’являвся BSOD.
Користувачі також скаржаться на зникнення файлів, проблеми з підключенням до Wi-Fi, неполадки з дисплеєм і зниженням продуктивності комп’ютера. Деякі зіткнулися з неможливістю підключення до стрімінгових сервісів, таких як Netflix і iTunes.
Microsoft поки не відомо про проблему, і терміни її виправлення не встановлені.
Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
ЯК ЗРОБИТИ ВАШУ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЮ МАКСИМАЛЬНО БЕЗПЕЧНОЮ? ПОРАДИ
ЩО КРАЩЕ – “ВИМКНУТИ” ЧИ “ПЕРЕЗАВАНТАЖИТИ” КОМП’ЮТЕР? ПОРАДИ ЕКСПЕРТІВ
ЯК ЗРОБИТИ ВІДДАЛЕНИЙ РЕЖИМ РОБОТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ БЕЗПЕЧНИМ? ПОРАДИ
ФІШИНГ ТА СПАМ: ЯК РОЗПІЗНАТИ ІНТЕРНЕТ-ШАХРАЙСТВА, ПОВ’ЯЗАНІ З COVID-19?
АПГРЕЙД ВАШОГО КОМП’ЮТЕРА: 5 КОМПЛЕКТУЮЧИХ, ЯКІ ВАРТО ОНОВИТИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ
Нагадаємо, облікові записи 20 мільйонів користувачів були опубліковані в Інтернеті. Хакер, який скоїв злочин, стверджує, що він може опублікувати ще 19 мільйонів.
Також у пристроях для моніторингу та контролю системи “розумного дому” були виявлені серйозні уразливості. Ці системи використовуються у тисячах будинках та в невеликих офісах у всьому світі. Однак через роботу більшості співробітників вдома уразливості в таких системах можуть стати потенційним вектором атак на підприємства.
Зверніть увагу, що Гголосові помічники Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri та Microsoft Cortana протягом останніх років стали надзвичайно популярними. Однак, через те, що вони досить часто активуються випадково, навіть якщо користувачі не вимовляли спеціальні фрази, постало питання безпеки та конфіденційності цифрових асистентів.
Кожен користувач Інтернету має хоч аб один обліковий запис у соціальних мережах. І злам екаунта, його блокування чи несанкціонований доступ зловмисників може стати для власника справжньою трагедією. Як зарадити цьому та розпізнати втурчання у Ваш обліковий запис, читайте тут.
Окрім цього, більшість користувачів вважають, що використання складного PIN-коду та біометричних даних забезпечує всебічний захист месенджерів. Однак приклади поширення шкідливого програмного забезпечення через месенджери свідчать про “прогалини” у безпеці. Як не стати жертвою зловмисників та зменшити ризики несанкціонованого доступу до профілю, дізнайтесь зі статті.