Наскільки ми добре ладнаємо з нашими розумними домашніми пристроями? У дослідженні, проведеному Frontier Communications, респонденти заявили, що використовують свої пристрої набагато більше та із більшим задоволенням, ніж спочатку очікували, про що повідомляє PC Magazine.

У наші дні майже кожен має розумний пристрій, 86% респондентів заявляють, що володіють принаймні одним. У 2020 році, коли весь світ застряг у приміщеннях під час пандемії COVID-19, продажі розумних домашніх пристроїв зросли на 4,5%. Не маючи куди більше їхати і не так багато іншого робити, ми взялися за те, щоб зробити наші будинки більш розумними.

Розумні пристрої приносять набагато більше задоволення, ніж очікували люди

Зараз 68% власників заявляють, що використовують ці пристрої більше, ніж очікувалося, а 59% кажуть, що використовують певну функцію свого пристрою більше, ніж спочатку очікувалося. Загалом 59% респондентів вважають, що їх пристрої зручніші, ніж очікувалося, а 52% вважають, що вони корисніші, ніж очікувалося.

На запитання про переваги, які надають ці пристрої, 75% назвали їх зручними, 62% – корисними, а 49% вважають, що вони заощаджують час. Лише 28% вважають їх новими, припускаючи, що вони служать певній меті для більшості людей.

Розумні пристрої приносять набагато більше задоволення, ніж очікували люди

Які пристрої люди використовують найбільше? Враховуючи, що найпопулярніші функції смарт-пристроїв включають моніторинг безпеки, сигналізації та сповіщення, новини та розваги, не дивно, що в розумних будинках переважають розважальні та захисні пристрої. Дослідження свідчить, що 57% користувачів розумних пристроїв відчувають щастя вдома, а 45% відчувають безпеку та захист від використання своїх пристроїв, тому розумні колонки, розумні телевізори, внутрішні та зовнішні камери та системи безпеки – на своєму очікуваному місці.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

FaceTime для Windows: як користуватися – ІНСТРУКЦІЯ

Чому перевірка готовності Вашого ПК до Windows 11 видає неможливість встановлення?

Як безпечно користування соціальними мережами? ПОРАДИ

В Україні поширюється онлайн-грумінг: як захистити Ваших дітей? ПОРАДИ

Що можуть Google та Apple віддалено зробити з Вашим смартфоном?

Як “скинути” рекламний ідентифікатор на Android? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Google видалила з Play Store дев’ять Android-додатків, в цілому завантажених 5,8 млн разів, що, як виявилося, викрадали облікові дані користувачів для авторизації в Facebook.

Щоб виявити, які пристрої “розумного” будинку атакують найбільше, експерти налаштували і підключили до Інтернету уявний “розумний” будинок, що містив різні пристрої – від смарт-телевізорів і термостатів до камер відеоспостереження, принтерів і “розумних” чайників.

Винахідник інтернету сер Тім Бернерс-Лі продав на аукціоні Sotheby’s оригінальний код, за допомогою якого він колись створив Інтернет.

Окрім цього, компанія Apple 30 червня відкрила офіційний офіс в Україні – компанія планує самостійно ввозити техніку в Україну та контролювати магазини офіційних дилерів, які надають послуги компанії в Україні.