Екрани раніше були для еліти. Тепер їх уникнення – це показник статусу.
Багаті люди хочуть, щоб їхні діти грали з реальними іграшками, а приватні школи, що не мають технологій, процвітають. Люди дорожчі зараз, ніж техніка, а багаті люди готові і здатні платити за них. Помітна людська взаємодія – жити без телефону протягом дня, виходити з соціальних мереж та не відповідати на електронну пошту – стало символом статусу.
Все це призвело до нової цікавої реальності: людський контакт стає розкішшю. Оскільки в житті бідних з’являється більше екранів, екрани зникають із життя багатих.
Очікувані витрати на такі переживання, як подорож на відпочинок та обід, перевершують витрати на товари.
Позитивні поведінки та емоції викликають людські стосунки – подумайте про радість масажу.
Але повернемося на початок… Починаючи з 1980-х років персональний комп’ютерний бум, наявність технологій вдома було ознакою багатства та влади. Багаті кинулися отримувати новітні гаджети та демонструвати їх. Перший Apple Mac був поставлений у 1984 році і коштував близько 2500 доларів (у сьогоднішніх доларах – 6000 доларів).
Також пейджери мали важливе значення, тому що це був сигнал про те, що Ви важлива, зайнята людина.
Сьогодні справедливо протилежне: якщо ти справді на вершині ієрархії, ти не повинен нікому відповідати. Вони повинні відповісти Вам.
Радість – принаймні спочатку – від інтернет-революції мала демократичний характер. Facebook – це той самий Facebook, будь то багатий чи бідний. Gmail – це той самий Gmail. І все це безкоштовно. Але дослідження показують, що час на цих платформах для підтримки реклами є нездоровим.
Заможні можуть дозволити собі відмовитися від продажу своїх даних та їх уваги як товару. У бідного та середнього класу немає однакових ресурсів, щоб зробити це.
Дуже важливо. Згідно з дослідженнями, діти, які витрачали більше двох годин на день, дивлячись на екран, отримували нижчі бали на тестуванні мислення та мови. Найбільш тривожним є те, що дослідження виявляє, що мізки дітей, які проводять багато часу біля екранів, різні. У деяких дітей спостерігається передчасне витончення кори їх головного мозку. У дорослих в одному дослідженні було виявлено зв’язок між часом екрану та депресією.
Малюк , який вчиться будувати з віртуальними блоків у грі IPad не отримує ніякого досвіду для будівництва з реальних блоків.
Технологічні компанії наполегливо працювали над тим, щоб державні школи могли придбати програми, які вимагали від шкіл мати один ноутбук на одного учня, стверджуючи, що це краще підготує дітей до їхнього майбутнього. Але ця ідея не допомагає в тому, як люди, які насправді будують майбутнє на екрані, виховують власних дітей.
У Силіконовій долині час за екраном все частіше сприймається як нездоровий. Тут популярною початковою школою є місцева школа, яка обіцяє повернення до природи, майже без екранного навчання.
Оскільки заможні діти ростуть з меншим часом за екранами, бідні діти ростуть з більшою кількістю. І це може стати новим класовим маркером.
Людський контакт, звичайно, не зовсім схожий на органічну їжу. Бідним та середньому класу кажуть, що екрани хороші та важливі для них та їхніх дітей. І тому людський контакт зустрічається рідко.
Так само як пропустити фаст-фуд важче, коли це єдиний ресторан, який пропонує їжу у Вашому місті, відокремлення від екранів складніше для бідних та середнього класу. Навіть якщо Ви були налаштовані на офлайн, це часто неможливо просто для бідних.
Батьки в державній школі можуть не хотіти, щоб їхні діти навчалися на екранах, але це не варіант, коли зараз багато класів будуються на індивідуальних програмах для ноутбуків.
Існує невеликий рух для прийняття законів на “право вимкнути”, який дозволить працівникам вимкнути свої телефони, але наразі працівника можна покарати за вихід у режим офлайн та недоступність.
Існує також реальність, що в нашій культурі зростаючої ізоляції, в якій стільки традиційних місць збору та соціальних структур зникло, екрани заповнюють вирішальну порожнечу.
Використані матеріали The New York Times.
Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
Як за допомогою задньої панелі iPhone швидко запускати дії чи команди? – Інструкція
Як налаштувати автоматичне очищення Кошика у Windows 10? – Інструкція
Як уникнути схем шахрайства в Інтернеті? Поради для користувачів старшого покоління
Інтернет-шахраї та псевдоволонтери: як розпізнати благодійну аферу? Поради
Яких заходів потрібно вживати компаніям для протидії та відновленню у випадку кібератак? Поради
Нагадаємо, нову уразливість, яка дозволяє зловмисникам отримати майже повний контроль над Wіndows або Linux системами, виявила компанія Eclypsium. За її словами, уразливими є мільярди пристроїв – від ноутбуків, настільних ПК, серверів і робочих станцій до банкоматів, верстатів з програмним управлінням, томографів та іншого обладнання спеціального призначення, яке використовується в промисловій, медичній, фінансовій та інших галузях.
Окрім цього, команда дослідників з Рурського університету в Бохумі (Німеччина) виявила нові методи атак на підписані PDF-файли. Так звана техніка Shadow Attack дозволяє хакеру приховувати і замінювати вміст в підписаному PDF-документі, не зачіпаючи цифровий підпис. Організації, урядові установи, підприємства та приватні особи часто підписують документи в форматі PDF для запобігання несанкціонованих змін. Якщо хтось вносить зміни в підписаний документ, підпис стає недійсним.
До речі, нову фішингову кампанію, націлена на користувачів WhatsApp, виявили фахівці з кібербезпеки. Цього разу зловмисники розсилають фішингові повідомлення, використовуючи бренд Nespresso. Жертву запрошують перейти за посиланням і відповісти на кілька запитань, щоб отримати в подарунок кавоварку.
Також співробітники компаній і організацій, які використовують програмне забезпечення Microsoft Office 365, стали жертвами фішинговою кампанії, в рамках якої зловмисники використовують повідомлення-приманки, замасковані під автоматичні повідомлення SharePoint, для крадіжки облікових даних.
Зауважте, що користувачі Microsoft Office 365 звинуватили компанію Microsoft в тому, що вона нібито ділиться бізнес-даними своїх клієнтів з розробниками додатків Facebook, партнерами та субпідрядниками, порушуючи політику конфіденційності.