Вашингтонська некомерційна організація Coalition for a Safer Web подала в суд на Apple з вимогою видалити месенджер Telegram з магазину додатків App Store за нездатність припинити екстремістські розмови напередодні штурму Капітолію у Вашингтоні 6 січня нинішнього року.

Як повідомляється в позові , адміністратори Telegram не вжили необхідних заходів для припинення поширення подібних повідомлень.

За словами фахівців, позов являє собою спробу чинити тиск на Apple і змусити діяти проти Telegram, як це вже було зроблено у випадку з соціальною мережею Parler. Apple і Google видалили Parler зі своїх магазинів додатків, тому що цим додатком користувалися прихильники чинного американського президента Дональда Трампа.

У позові також йдеться про заподіяння емоційного стресу через недбалість і про порушення бізнес-кодексу Каліфорнії, а також про Незазначені відшкодування збитку і судову заборону, що зобов’язує Apple видалити Telegram зі свого магазину додатків.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як використовувати “Швидкі команди” на Apple Watch? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити обліковий запис Google за замовчуванням на комп’ютері? – ІНСТРУКЦІЯ

Як використовувати Google Duo для здійснення відеодзвінків? – ІНСТРУКЦІЯ

Як додавати, редагувати або видаляти збережені паролі в Microsoft Edge? – ІНСТРУКЦІЯ

Як швидко очистити всі сповіщення на Mac? ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, американське розвідувальне співтовариство офіційно звинувачує російських хакерів у зламі SolarWinds. Підозрюють, що російські хакери, які фінансуються державою, зламали ІТ-компанію SolarWinds, яку вони потім використали як стартовий майданчик для проникнення в кілька урядових відомств США

Також дослідники з безпеки виявили нову родину програм-вимагачів, яка націлилася на корпоративні мережі, та попередили, що професійні кіберзлочинці вже вдарили по декількох організаціях за допомогою схеми шифрування файлів.

Окрім цього, браузер Edge буде постійно звіряти інформацію з базами даних про розсекречені логіни і паролі – користувачі отримуватимуть інформацію у разі виявлення діяльності з боку кібершахраїв. Також власникам пристроїв надаватимуть поради, що дозволяють змінити конфіденційні дані з метою збереження високого рівня безпеки.

За останніми даними, один із найбезпечніших месенджерів Signal набуває популярності як в Україні, так і в США. Навіть Ілон Маск підтримав хвилю популярності і порадив користуватися Signal у себе в Твіттері. У чому його переваги, читайте у статті.