Facebook презентував свою  автономну платформу розсилок та новин, що називається Bulletin. Марк Цукерберг анонсував новий проект в прямому ефірі, заявивши, що проект є “відповіддю на те, що відбувається в медіа-екосистемі”. Про це пише Engadget.

У  Bulletin буде поєднання безкоштовного та платного вмісту. Деякі статті будуть доступні у вільному доступі, а інші будуть за платною підпискою. Також передплатники отримають доступ до додаткових функцій, таких як спеціальні групи Facebook або спеціальні значки.

Як і інформаційний бюлетень Upstart Substack, Facebook, як повідомляється, платить деяким авторам за їхні тексти. Цукерберг також заявив, що Facebook не буде скорочувати прибуток авторів (принаймні спочатку), і надасть їм можливість копіювати  контент та списки підписників на іншу платформу.

Цікаво, що на відміну від попередніх журналістських ініціатив Facebook, Bulletin, в основному, живе за межами основного додатку Facebook. Платформа інформаційного бюлетеня має власний веб-сайт та брендинг, хоча вона буде користуватися всіма перевагами інструментів розповсюдження Facebook. Інформаційні бюлетені будуть інтегровані на авторські сторінки Facebook, а читачі зможуть знайти цей контент у розділі новин програми Facebook. Автори також матимуть можливість “доповнити свої тексти” подкастами та аудіо-кімнатами, сказав Цукерберг.

У Facebook запустили власну службу новин та розсилок

Первинний список дописувачів включає таких відомих авторів, як Малком Гладвелл та Адам Грант, та журналістів, таких як колишня офіційна кореспондентка Білого дому CNN Джессіка Єллін та колишня кореспондентка ESPN Ерін Ендрюс. На даний момент незрозуміло, коли Facebook відкриє Bulletin  для інших обраних авторів окрім тих, що були у первинному списку. Компанія описує програму як “закриту бета-версію”, але Цукерберг заявив, що в найближчі тижні з’явиться більше авторів, включаючи людей, що спеціалізуються на місцевих новинах. Раніше інші ресурси повідомляли, що компанія прагне уникати таких “політичних” авторів, які завдавали головного болю Substack, що позиціонував себе як ресурс “без політики”.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як перенести Ваші контакти з iOS на Android за допомогою iCloud, Gmail або Google Drive? ІНСТРУКЦІЯ

Як вибрати найкращий iPad 2021? ПОРАДИ

Як віддалено вийти з Gmail на загубленому пристрої? ІНСТРУКЦІЯ

Майнінг криптовалют: що таке Taproot та який захист у Bitcoin

Дослідження на основі відкритих джерел: де та як використовується? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Wi-Fi зі специфічною назвою мережі виводить з ладу iPhone. Як виявилося, якщо підключитися до бездротової мережі з символьною назвою, то модуль зависає, при цьому потім його можна включити. Проблема стосується всіх моделей iPhone, в тому числі найновіших. Збій можна перемогти тільки за допомогою повного скидання налаштувань.

Також у продуктах Microsoft в 2020 році виявлено 1268 уразливостей, що є рекордним числом. У період з 2016 по 2020 рік кількість уразливостей в рішеннях американської компанії збільшилася на 181%.

Microsoft оновлює OneDrive в Інтернеті та Android основними функціями редагування фотографій. Серед функцій редагування, які зараз підтримує OneDrive, Ви можете обрізати, обертати та вносити коригування світла та кольору у фотографії. Microsoft також пропонує кілька інших функцій для версії програми OneDrive для Android. Тепер Ви можете передавати фотографії на пристрій із підтримкою Chromecast і дозволяти іншим спостерігати, як Ви гортаєте їх у прямому ефірі.

Окрім цього, в Україні заблокували мережу сall-центрів РФ, які збирали особисті дані українців. Організатори залучали до роботи до 150 операторів, які працювали у дві зміни.