Якщо Вам набридло переглядати численні сторінки меню у пошуках потрібної програми, тоді нова бібліотеки додатків від Apple саме для Вас.

Як відомо, восени 2020 року вийде нове оновлення iOS 14, і бібліотека додатків автоматично буде встановлена на iPhone. Користувачі можуть продовжувати використовувати безліч екранів, як і раніше, але після оновлення на останній сторінці Вашого телефону, з’явиться новий розділ – “Бібліотека програм”, пише How-To Geek.

Вона представлена у вигляді сітки автоматично впорядкованих папок, що класифікована на основі алгоритмів Apple. Перший алгоритм призначений для формування списку запропонованих програм, а другий – для програм, які нещодавно встановив користувач.

У кожній папці, крім “Пропозиції”, перші три іконки помітно виділяються. На жаль, користувач не може обрати ці програми вручну. Щоб вийти із сітки та повернутися до бібліотеки додатків, проведіть пальцем знизу вгору.

Перемістившись зі сторінки бібліотеки додатків, відкриється режим пошуку. Крім того, можна викликати панель пошуку у верхній частині меню. Якщо використовувати пошук у бібліотеці додатків, результати будуть генеруватися лише з встановлених програм. Ви не можете шукати додаток у магазині додатків та встановлювати його, як це можливо у Spotlight Search.

Якщо Вам сподобається концепція бібліотеки додатків, перше, що закортить зробити – приховати всі зайві сторінки головного екрана, таким чином використання пристрою буде більш зручним. Також після оновлення з’явиться новий екран огляду усіх сторінок.

Щоб приховати будь-яку сторінку, потрібно просто зняти прапорець під її ескізом. Не менш важливим є те, що нові програми будуть автоматично додані до бібліотеки додатків, після чого при потребі користувач зможе перемістити програму до головного меню.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ПОСТІЙНО ВІДКРИВАТИ ПОСИЛАННЯ У CHROME, А НЕ У SAFARI НА ПРИСТРОЯХ IOS? ІНСТРУКЦІЯ

ЯК НАДСИЛАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ У WHATS APP ЗІ СВОГО КОМП’ЮТЕРА? – ІНСТРУКЦІЯ

ОГЛЯД УСІХ ПЛАНШЕТІВ ВІД APPLE: ЯКИЙ IPAD ВАРТИЙ ВАШОЇ УВАГИ?

ЯК ЛЕГКО ПЕРЕЙТИ З ANDROID НА IOS? ІНСТРУКЦІЯ

ОГЛЯД П’ЯТИ ФУНКЦІЙ ANDROID 11, ЧЕРЕЗ ЯКІ ВАРТО ОНОВИТИСЯ

Нагадаємо, Mac переживає ще одну величезну зміну процесора. До кінця 2020 року Apple випустить Mac, які містять “Apple Silicon”, як і iPad та iPhone. Ось що означає кінець процесорів Intel для майбутнього Mac. Новий macOS 11.0 Big Sur, який очікують восени 2020 року, стане першою версією macOS, яка підтримує цю нову архітектуру.

Також Apple на всесвітній конференції розробників Worldwide Developers Conference (WWDC) 2020 анонсувала нові функції конфіденційності та безпеки для користувачів iOS і macOS.

Окрім цього, після років спекуляцій та чуток, Huawei офіційно представила свою операційну систему Harmony OS в 2019 році. Можна сказати, що було поставлено більше питань, ніж відповідей. Як це працює? Які проблеми вона вирішує? І це продукт ворожнечі між Huawei та урядом США?

До речі, хакери використовували шкідливе програмне забезпечення, через яке викрадали реквізити банківських електронних рахунків громадян США, Європи, України та їхні персональні дані. Зокрема, через електронні платіжні сервіси, у тому числі заборонені в Україні російські, вони переводили викрадені гроші на власні рахунки у вітчизняних та банках РФ і привласнювали.

Хакери зараз користуються сервісом Google Analytics для крадіжки інформації про кредитні картки із заражених сайтів електронної комерції. Відповідно до звітів PerimeterX та Sansec, хакери зараз вводять шкідливий код, призначений для крадіжки даних на компрометованих веб-сайтах.