У WhatsApp виявлено уразливість у групових чатах

3 хв. читання
whatsapp scan

Групові чати – одна з популярних функцій WhatsApp, що дозволяє створювати спільні конференції для груп співрозмовників. Однак дослідники з компанії Check Point Research виявили уразливість, яка може ускладнити використання цієї можливості.

Про це повідомляє портал Ubergizmo.

Проблема полягає в тому, що один користувач у груповому чаті може спровокувати ситуацію, в якій додаток буде постійно аварійно завершувати роботу, а єдиним виходом стануть видалення і повторна установка програми.

Це також призведе до того, що члени групи покинуть загальний чат і втратять історію листування.

Щоб викликати таку ситуацію необхідно відредагувати певні параметри повідомлень за допомогою веб-інтерфейсу WhatsApp і засобів налагодження браузера.

Оприлюднення відомостей про уразливість, як правило, відбувається з великою затримкою у часі. Так і в цьому випадку недолік був виявлений ще в серпні, а Facebook усунула його у вересні, випустивши версію 2.19.58.

Можна з упевненістю припустити, що більшість користувачів вже оновили додаток, але для тих, хто цього з якоїсь причини не зробив, бажано не відкладати встановлення актуальної версії.

До речі, припинено діяльність потужного хакерського угруповання – у дата-центрі під Одесою правоохоронці виявили майже 150 серверів із тисячами хакерських ресурсів.

Також у 2020 році межа між фейками і правдою ставатиме ще більш розмитою завдяки використанню нових технологій, а перед численними смарт-будинками та розумними містами постане ряд проблем кібербезпеки. Компанія ESET представила щорічний прогноз розвитку загроз на найближчі 12 місяців.

Зверніть увагу, компанія Adobe випустила оновлення безпеки для чотирьох своїх широко використовуваних продуктів – Adobe Acrobat і Reader, Photoshop CC, ColdFusion і Brackets.

Цікаво, що Microsoft опублікувала звіт про тенденції шкідливого ПЗ і кібербезпеки в 2019 році, в якому також розповіла про зростання активності фішингових атак.

Стало відомо, що на Дніпропетровщині Служба безпеки України блокувала діяльність хакерського угруповання, організованого спецслужбами РФ для проведення кібератак на українські державні органи.

Якщо Ви купуєте товари в Інтернеті і хочете бути в безпеці, важливо вивчити сайт перш, ніж робити замовлення, і задатися головним питанням. Наскільки добре налагоджений захист покупців? Як здійснюється обробка претензій і повернення грошових коштів? На ці запитанні спробуємо відповісти у цій статті.

Поділитися
Exit mobile version