Українські хакери зламали понад сотню ворожих сайтів

3 Переглядів 1 хв. читання

Співтовариство кіберактивістів Ukrainian Cyber Alliance (UCA) на честь Дня захисника України зламало понад сотню сепаратистських сайтів, повідомляє Укрінформ.

“За традицією, що склалася, привітання ми викладаємо на зламаних російських сайтах. На цьому сервері їх сотні півтори, і ми його вже ламали 9 травня. Повний список тут“, – йдеться в повідомленні на сторінці UCA в Facebook.

Так хакери привітали тих, хто “зі зброєю в руках захищає нашу землю, всіх, хто наближає нашу майбутню перемогу над кремлівським окупаційним режимом”.

“Ми завжди пам’ятатимемо, як почалася війна, хто її почав і чому. Крим, Донецька і Луганська області завжди були українськими. І ми впевнені, що окуповані Росією частини України будуть звільнені і там знову буде піднято наш прапор”, – йдеться в привітанні, яке розмістили на зламаних сайтах.

Ukrainian Cyber Alliance — співтовариство українських кіберактивістів з різних міст України і куточків світу. Альянс створили в 2016 році, його мета — протистояти російській агресії в Україні.

Поділитися