Google оголосила про намір впровадити в Chrome антиспам-систему для блокування повідомлень. Нова функція повинна з’явитися в версії Chrome 84, запланованої до виходу 12 липня 2020 року.
Антиспам-система блокує запити сайтів на відображення повідомлень і приховує їх за іконкою в адресному рядку (в десктопних версіях) або на панелі інструментів (в мобільних версіях). Google вперше представила цю функцію з виходом Chrome 80 в лютому нинішнього року, але тоді вона була вимкнена за замовчуванням, і при бажанні користувачі могли активувати її самі.
Тепер же Google повідомила, що здатність системи блокувати запити на відображення повідомлень покращилася, і, починаючи з липня, вона буде ввімкнена за замовчуванням. Як повідомляється в блозі компанії, браузер буде блокувати і приховувати всі спливаючі повідомлення, що вводять користувачів в оману, які ошукують або змушують їх дати дозвіл на відображення повідомлень.
Сайтам, які належним чином використовують Notifications API, буде дозволено показувати повідомлення, якщо вони не докучають користувачам і не беруть участь в підозрілих схемах. Власники сайтів, які зареєстрували свої домени за допомогою Google Search Console, можуть перевірити, чи будуть їх сайти блокуватися з липня, в новому розділі Abusive Notifications Report на панелі управління Search Console.
Сайти, які мають можливість показувати повідомлення в Chrome, за допомогою цієї панелі зможуть з’ясувати, що вони зробили неправильно, і після виправлення проблеми подати апеляцію.
Notifications API – інтерфейс прикладного програмування (API), що використовується для відображення користувачам системних повідомлень. Інтерфейс надається браузером розробнику і дозволяє показувати користувачам повідомлення з їх дозволу, навіть якщо сайт не відкритий в браузері.
Google Search Console – безкоштовний сервіс, що дозволяє власникам сайтів отримувати інформацію про те, як ці сайти представлені в результатах пошуку Google, оптимізувати контент і усувати можливі неполадки.
ЦІКАВО ЗНАТИ:
Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ FACE ID НА СВОЄМУ IPHONE ПІД ЧАС НОСІННЯ МАСКИ? – ІНСТРУКЦІЯ
ЯК ЗАХИСТИТИ GOOGLE ДИСК ЗА ДОПОМОГОЮ TOUCH ID АБО FACE ID?
ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE СТЕЖИТИ ЗА ВАМИ ЧЕРЕЗ WI-FI?
ЯК ВІДПРАВЛЯТИ SMS З КОМП’ЮТЕРА НА ТЕЛЕФОН? – ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ANDROID
Нагадаємо, після встановлення оновлення Windows 10 May 2019 Update і November 2019 Update перестають працювати звукові карти, з’являється “синій екран смерті” або виникають проблеми з тимчасовим профілем користувача, а в процесі встановлення з’являються неінформативні повідомлення про помилку.
Також у поштовому сервісі Gmail з’явилася нова функція Google Meet – відтепер Ви можете з’єднуватись зі своїми рідними, друзями, колегами чи знайомими за допомогою відеоконференцзв’язку, не виходячи з пошти. Якщо до Вашого комп’ютера під’єднана відеокамера, достатьно буде натиснути кілька разів, щоб розпочати відеочат.
Хоча Microsoft Office все ще є розповсюдженим вибором для обробки текстів, презентацій слайд-шоу, обчислень електронних таблиць та багатьох інших цифрових завдань, є ще безліч безкоштовних альтернатив.
Зверніть увагу, що за допомогою протоколу віддаленого робочого стола (RDP) адміністратори мережі можуть відкрити користувачам порти для загального доступу через Інтернет до робочих документів з домашнього комп’ютера. Але це становить небезпеку, адже таким чином хакери можуть їх виявити та атакувати.
Окрім цього, інструмент віддаленого доступу з функціями бекдору під назвою Mikroceen використовують у шпигунських атаках на урядові структури та організації в галузі телекомунікацій та газовій промисловості Центральної Азії. Зловмисники могли отримати довгостроковий доступ до інфікованих мереж, маніпулювати файлами та робити знімки екрану.