WhatsApp незабаром додасть одну з найбільш затребуваних  функцій: справжню підтримку декількох пристроїв.

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг та керівник WhatsApp Уілл Каткарт повідомили в інтерв’ю WABetaInfo, що до чотирьох пристроїв можна підключити обліковий запис без необхідності активного підключення до Інтернету на основному пристрої, пише Engadget.

Усі Ваші повідомлення  матимуть наскрізне шифрування, сказав Цукерберг.

Публічна бета-версія, у якій буде функція підтримки декількох пристроїв, з’явиться протягом найближчих двох місяців, додав Каткарт.

У майбутніх бета-версіях Ви також побачите більше функцій, що стосуються конфіденційності. Незабаром у Вас буде можливість зробити зникаючі повідомлення типовими для нових бесід, а функція “переглянути один раз” дозволить одержувачам бачити лише фотографії та відео лише один раз, перш ніж вони зникнуть.

Нововведення, швидше за все, не допоможуть WhatsApp подолати  побоювання деяких людей щодо політики конфіденційності.

Натомість,  вони можуть зробити WhatsApp більш конкурентоспроможним у порівнянні з іншими програмами обміну повідомленнями, які вже підтримують з’єднання з декількома пристроями, і можуть утримати деяких користувачів від переходу на альтернативні чати , такі як Signal та Telegram.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як завантажити дані Google Maps? ІНСТРУКЦІЯ

Психічне здоров’я у дітей від соцмереж і смартфонів не страждає – ДОСЛІДЖЕННЯ

Як створити надійний пароль? ПОРАДИ

Як вберегти свої банківські рахунки від кіберзлочинців? ПОРАДИ

Що таке FLoC Google і як він буде відстежувати Вас в Інтернеті?

До речі, пандемія спричинила нову хвилю цифрової трансформації у всьому світі. І державні установи не залишилися осторонь цього процесу. Завдяки розширенню цифрової інфраструктури, зокрема створенню нових додатків та сервісів, віддалених робочих місць та переходу в хмарне середовище, кількість потенційних векторів атак збільшилася.

Також повністю модульний ноутбук з ОС Windows від Framework тепер готовий до попереднього замовлення за базовою ціною у $999. Клієнти можуть розміщувати замовлення на веб-сайті Framework. 13,5-дюймовий ноутбук складається повністю з модульних деталей, включаючи материнську плату, яку ви можете легко поміняти та замінити.

Кілька редакцій Windows 10 версій 1803, 1809 та 1909 досягли кінця обслуговування (EOS), починаючи з травня , про що Microsoft нагадала нещодавно. Пристрої з випусками Windows 10, які досягли EoS, більше не отримуватимуть технічну підтримку, а також щомісячні виправлення помилок та безпеки, щоб захистити їх від останніх виявлених загроз безпеки.

Окрім цього, після вступу в силу нової політики Google в описі додатків з’явиться додатковий розділ з інформацією про те, до яких даними має доступ продукт. У розробників буде можливість розповісти користувачам про те, для чого додаткам потрібен доступ до тих або інших даних і як їх обробка впливає на загальну функціональність.