Пандемія COVID-19 змусила багатьох користувачів влаштувати віртуальні зустрічі напередодні Нового року з рідними та друзями. Дане явище дуже чітко відобразилося в останніх звітах WhatsApp.

Facebook встановив рекорд у час, коли завершувався 2020 рік. Напередодні Нового року було здійснено 1,4 мільярд відео та голосових дзвінків – це рекордна кількість дзвінків за один день у WhatsApp. Згідно даних компанії, це на 50 відсотків більше, ніж у попередньому році, і дана кількість перевершила навіть перші дні пандемії у березні, пише Engadget.

Інші програми також зафіксували надзвичайно велику кількість користувачів напередодні свята. Facebook Messenger мав найбільший за весь час обсяг групових відеодзвінків у США, майже вдвічі більше дзвінків, ніж у середньому за день. Facebook Live та Instagram Live також мали 55 мільйонів трансляцій у всьому світі.

Facebook заявив, що передбачив надзвичайне навантаження у новорічну ніч, тому було здійснено ряд змін для “безпрецедентного поліпшення ефективності”. Також було укріплено інфраструктуру, щоб обробляти навантаження від різних програм під час пандемії. Тепер Ви знаєте чому Ваш дзвінок у WhatsApp пройшов без перебоїв.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як безпечно робити покупки в Інтернеті на новорічні свята? Поради

Як безпечно організовувати і брати участь в онлайн-зустрічах?

Як дізнатися, коли було встановлене основне оновлення Windows 10? ІНСТРУКЦІЯ

Як увімкнути зникаючі повідомлення у WhatsApp? – ІНСТРУКЦІЯ

Топ-15 смартфонів із найшвидшою зарядкою

Зверніть увагу, генеральні прокурори десяти американських штатів подали антимонопольний позов проти Google. Вони звинувачують компанію в змові з Facebook і порушення законодавства про рекламу в Інтернеті.

Окрім цього, три мільйони користувачів стали жертвами шкідливих розширень для браузерів Chrome і Edge. Ці розширення викрадали персональні дані і перенаправляли користувачів на фішингові сайти.

До речі, американська компанія SolarWinds розпочала розслідування кіберінціденту, під час якого зловмисникам вдалося використати продукти SolarWinds в атаках на державні і приватні організації США. Кіберзлочинці змогли скомпрометувати систему збирання софту, яку використовують для моніторингової платформи Orion

Нагадаємо, що iOS 14.3 і iPadOS 14.3 отримали виправлення 11 проблем безпеки, серед яких є настільки серйозні, що зловмисник може виконати код на пристроях iPhone і iPad. Для експлуатації двох найсерйозніших багів хакеру досить використовувати спеціально підготовлений файл шрифту, за допомогою якого можна запустити шкідливий код в системі жертви.