Гендиректор Xiaomi Лей Джун сказав, що компанія вже працює над розробкою мереж зв’язку шостого покоління. Про це пише Xinhua News.
Джун заявив, що інженери Xiaomi приступили до попереднього пошуку і вивчення технологій, які стануть основою мереж 6G. Як далеко зайшли ці дослідження, поки невідомо.
Про підготовку до розробки 6G раніше повідомили Samsung, Huawei і ще кілька корпорацій. Вони проводять експерименти окремо, але на якомусь етапі їм доведеться співпрацювати та обмінюватися досвідом і технологіями між собою.
Також Лей Джун розповів в інтерв’ю Xinhua News, що до кінця 2020 року Xiaomi буде випускати в Китаї тільки смартфони, підтримують 5G. Моделі без підтримки цієї технології продовжать випускатися, але тільки на експорт, а всередині країни їх не буде. Він також підтвердив випуск нових моделей з 4G для інших країн світу. Можна очікувати, що Xiaomi налагодить випуск недорогих моделей з 5G і буде постачати їх за кордон.
ЦІКАВО ЗНАТИ:
Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ FACE ID НА СВОЄМУ IPHONE ПІД ЧАС НОСІННЯ МАСКИ? – ІНСТРУКЦІЯ
ЯК ЗАХИСТИТИ GOOGLE ДИСК ЗА ДОПОМОГОЮ TOUCH ID АБО FACE ID?
ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE СТЕЖИТИ ЗА ВАМИ ЧЕРЕЗ WI-FI?
ЯК ВІДПРАВЛЯТИ SMS З КОМП’ЮТЕРА НА ТЕЛЕФОН? – ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ANDROID
Нагадаємо, після встановлення оновлення Windows 10 May 2019 Update і November 2019 Update перестають працювати звукові карти, з’являється “синій екран смерті” або виникають проблеми з тимчасовим профілем користувача, а в процесі встановлення з’являються неінформативні повідомлення про помилку.
Також у поштовому сервісі Gmail з’явилася нова функція Google Meet – відтепер Ви можете з’єднуватись зі своїми рідними, друзями, колегами чи знайомими за допомогою відеоконференцзв’язку, не виходячи з пошти. Якщо до Вашого комп’ютера під’єднана відеокамера, достатьно буде натиснути кілька разів, щоб розпочати відеочат.
Хоча Microsoft Office все ще є розповсюдженим вибором для обробки текстів, презентацій слайд-шоу, обчислень електронних таблиць та багатьох інших цифрових завдань, є ще безліч безкоштовних альтернатив.
Зверніть увагу, що за допомогою протоколу віддаленого робочого стола (RDP) адміністратори мережі можуть відкрити користувачам порти для загального доступу через Інтернет до робочих документів з домашнього комп’ютера. Але це становить небезпеку, адже таким чином хакери можуть їх виявити та атакувати.
Окрім цього, інструмент віддаленого доступу з функціями бекдору під назвою Mikroceen використовують у шпигунських атаках на урядові структури та організації в галузі телекомунікацій та газовій промисловості Центральної Азії. Зловмисники могли отримати довгостроковий доступ до інфікованих мереж, маніпулювати файлами та робити знімки екрану.