Як налаштувати автовидалення повідомлень у Telegram? – ІНСТРУКЦІЯ

4 хв. читання

Деякі повідомлення не повинні збергітаися вічно на Вашому смарфтоні. У кожного є кілька груп і розмов Telegram, де найкраще, якщо повідомлення автоматично видаляються через день або тиждень. Ось як автоматично видаляти повідомлення в будь-якому чаті Telegram.

Ви можете ввімкнути функцію автоматичного видалення для кожного чату. Це працює як для приватних розмов, так і для групових чатів.

Ви можете вибрати автоматичне видалення повідомлень через день або тиждень. Telegram запускає таймер після їх надсилання, а не після прочитання. Це не вплине на повідомлення, надіслані до ввімкнення функції.

Процес увімкнення функції автоматичного видалення відрізняється на Android та iPhone, тому ми розглянемо обидва способи нижче.

Автоматичне видалення повідомлень у Telegram для Android

Ви можете ввімкнути функцію автоматичного видалення з меню “Очистити історію” в Telegram для Android.

1. Для початку відкрийте програму Telegram на своєму смартфоні Android і виберіть розмову, де потрібно ввімкнути цю функцію.

2. Далі торкніться кнопки меню з трьома крапками, яка знаходиться у верхньому правому куті.

3. Тут виберіть опцію “Очистити історію”.

Telegram 1

4. Внизу Ви побачите новий розділ автовидалення. Тут виберіть між опціями “24 години” та “7 днів” та натисніть кнопку “Увімкнути автовидалення”, щоб увімкнути цю функцію.

Тепер Telegram автоматично видалить усі повідомлення з розмови після встановленого часу (включаючи медіа).

Якщо Ви хочете вимкнути цю функцію, поверніться до меню “Очистити історію” в бесіді. Виберіть опцію “Вимкнено”, а потім натисніть кнопку “Підтвердити”.

Автоматичне видалення повідомлень у Telegram для iPhone

Процес увімкнення функції автоматичного видалення дійсно прихований у програмі Telegram для iPhone. Спочатку перейдіть до розмови, де Ви хочете увімкнути цю функцію.

Натисніть і утримуйте повідомлення.

У верхній частині екрана натисніть кнопку “Вибрати”.

У спливаючому повідомленні виберіть опцію “Очистити чат”.

Завантажиться новий екран “Автоматичне видалення”.

Тут ви можете вибрати часові рамки “Через 1 день” або “Через 1 тиждень”. Натисніть кнопку “Готово”, щоб продовжити.

Тепер Telegram автоматично видалятиме повідомлення, які старіші за встановлений часовий проміжок.

Якщо Ви хочете змінити або вимкнути цю функцію, торкніться значка часових рамок із текстового поля під час розмови.

Тут переключіться на опцію “Ніколи”, щоб вимкнути функцію, а потім натисніть кнопку “Готово”, щоб зберегти налаштування.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Signal чи Telegram: який додаток кращий для чату?

Топ-7 альтернативних месенджерів на заміну WhatsApp

Як перевірити швидкість з’єднання на Вашому комп’ютері? ІНСТРУКЦІЯ

Обережно, фальшивка! Популярні схеми шахрайства з вакциною від COVID-19

Як перейти на приватну пошукову систему DuckDuckGo? – ІНСТРУКЦІЯ

Як позбутися WhatsApp на Android та iOS? – ІНСТРУКЦІЯ

Як анонімно користуватися Signal або Telegram? ПОРАДИ

Нагадаємо, сінгапурська технологічна компанія Smart Media4U Technology заявила про виправлення уразливостей у додатку SHAREit, які могли дозволити зловмисникам віддалено виконувати довільний код на пристроях користувачів. Помилки безпеки впливають на додаток компанії SHAREit для Android, додаток, який завантажили понад 1 мільярд разів.

Дослідники з компанії Red Canary знайшли нову шкідливу програму, розроблену для атак на комп’ютери Apple MacВін отримав назву Silver Sparrow і вже встиг заразити приблизно 30 тис. пристроїв у 153 країнах світу, включаючи США, Великобританію, Канаду, Францію і Німеччину.

Також фахівці у галузі кібербезпеки виявили новий метод атаки, що дозволяє зловмисникам “обдурити” термінал для оплати (POS-термінал) і змусити його думати, що безконтактна картка Mastercard насправді є картою Visa.

Як стало відомо, минулими вихідними стався витік діалогів деяких користувачів Clubhouse. Компанія запевнила, що заблокувала хакера і вживає додаткових заходів безпеки, але розраховувати на приватність і захищеність розмов в соцмережі не варто, попередили експерти.

До речі, нещодавно виявлена ​​фішингова кампанія відзначилася цікавим підходом до крадіжки облікових даних жертви: зловмисники використовують API популярного месенджера Telegram для створення шкідливих доменів.

Поділитися
Exit mobile version