Коли хтось із Ваших контактів зареєструється у Signal, Ви побачите повідомлення про те, що ця людина приєдналася і зможете зв’язатися з нею через додаток. Якщо Ви не хочете бачити ці сповіщення, є можливість їх вимкнути.

Як вимкнути сповіщення про приєднання контактів у Signal

Signal використовує номери телефонів як адреси, за якими користувачі можуть підтримувати зв’язок. Коли номер телефону зі списку контактів зареєструється у Signal, Ви побачите сповіщення про те, що він доступний у Signal. Ім’я даної особи, походить від контактної інформації, збереженої у телефоні.

Щоб приховати ці сповіщення, відкрийте програму Signal на своєму iPhone або телефоні Android. Потім торкніться зображення профілю або ініціалів імені користувача, показаних у верхньому лівому куті списку розмов Signal.

Натисніть “Сповіщення” на екрані меню налаштувань додатку.

У розділі “Події” перемістіть повзунок праворуч у пункті “Контакт приєднався до Signal”, щоб вимкнути сповіщення про приєднання контактів.

Ось і все – Signal більше не повідомлятиме Вас, коли Ваші друзі, члени родини, колеги або інші контакти приєднаються до Signal. Програма, звичайно, буде відслідковувати дану інформацію. Якщо Ви натиснете кнопку “Нове повідомлення”, то побачите всіх контактів, які перебувають у додатку та готові до зв’язку.

Чи можете Ви заборонити додатку повідомляти контактам про Вашу появу ?

Неможливо перешкодити Signal інформувати людей про Ваше приєднання до додатку. Якщо хтось має Ваш номер телефону у своїх контактах, Signal повідомить, що Ви приєдналися до Signal. Це не означає, що Signal надає доступ до Ваших власних контактів. Єдиний спосіб запобігти цьому – використовувати вторинний номер телефону. Якщо потрібен месенджер, який не використовує номери телефонів в якості ідентифікаторів – наприклад, якщо Ви віддаєте перевагу іменам користувачів, які не відображають Ваш номер телефону, тоді Signal – це програма не для Вас.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як використовувати “Швидкі команди” на Apple Watch? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити обліковий запис Google за замовчуванням на комп’ютері? – ІНСТРУКЦІЯ

Як використовувати Google Duo для здійснення відеодзвінків? – ІНСТРУКЦІЯ

Як додавати, редагувати або видаляти збережені паролі в Microsoft Edge? – ІНСТРУКЦІЯ

Як швидко очистити всі сповіщення на Mac? ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, американське розвідувальне співтовариство офіційно звинувачує російських хакерів у зламі SolarWinds. Підозрюють, що російські хакери, які фінансуються державою, зламали ІТ-компанію SolarWinds, яку вони потім використали як стартовий майданчик для проникнення в кілька урядових відомств США

Також дослідники з безпеки виявили нову родину програм-вимагачів, яка націлилася на корпоративні мережі, та попередили, що професійні кіберзлочинці вже вдарили по декількох організаціях за допомогою схеми шифрування файлів.

Окрім цього, браузер Edge буде постійно звіряти інформацію з базами даних про розсекречені логіни і паролі – користувачі отримуватимуть інформацію у разі виявлення діяльності з боку кібершахраїв. Також власникам пристроїв надаватимуть поради, що дозволяють змінити конфіденційні дані з метою збереження високого рівня безпеки.

За останніми даними, один із найбезпечніших месенджерів Signal набуває популярності як в Україні, так і в США. Навіть Ілон Маск підтримав хвилю популярності і порадив користуватися Signal у себе в Твіттері. У чому його переваги, читайте у статті.