Із виходом iOS 14 Вам більше не доведеться мати справу з електронною поштою Apple на Вашому iPhone або iPad. Поки Ви використовуєте iOS 14, iPadOS 14 , Ви можете встановити сторонній поштовий клієнт за замовчуванням.

Якщо Ви надаєте перевагу Gmail, ось інструкція з налаштування.

1. Спочатку перейдіть до App Store і завантажте останню версію програми Gmail. Після налаштування натисніть “Параметри” на своєму iPhone або iPad.

2. Прокрутіть униз до “Gmail” і торкніться її. Ви також можете ввести “Gmail” у рядку пошуку вгорі, якщо хочете.

3. Торкніться “Програма пошти за замовчуванням”.

4. Виберіть “Gmail” зі списку, і все готово!

Зараз Gmail є програмою електронної пошти за замовчуванням на вашому iPhone або iPad. Кожного разу, коли Ви натискаєте посилання “mailto:”, відкриватиметься Gmail замість клієнта Apple “Mail”. Ви також можете встановити будь-який інший сумісний поштовий клієнт (включаючи Outlook) за замовчуванням, якщо вирішите знову переключитися пізніше.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Шахрайство, оманливий дизайн, або як торгові сайти змушують Вас витрачати більше?

Найпоширеніші схеми кіберзлочинців та способи захисту від них. Поради

Як користуватися спеціальними піктограмами програм на Вашому iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перемістити програми з бібліотеки додатків на головний екран на iPhone?– ІНСТРУКЦІЯ

Чим Вам загрожує підключення невідомих USB? Поради із захисту

Як зробити Chrome веб-браузером за замовчуванням на iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Кібератаки та шкідливі програми – одна з найбільших загроз в Інтернеті. Дізнайтеся з підбірки статей, як виникло шкідливе програмне забезпечення та які є його види, що таке комп’ютерний вірус, про усі види шкідливого ПЗ тощо.

До речі, дослідники розкрили подробиці про критичну уразливість в додатку Instagram для Android, експлуатація якої дозволяла віддаленим зловмисникам перехопити контроль над цільовим пристроєм шляхом відправки спеціально створеного зображення.

Цікаво знати, що кіберполіція затримала злочинну групу, яка за допомогою скімінгових пристроїв виготовляла дублікати банківських карток. Далі з цих карток знімали готівку. За це зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення.

Також після додавання до свого функціоналу аудіо-твітів для iOS у червні, Twitter зараз експериментує з ідеєю дозволити людям записувати та надсилати голосові повідомлення за допомогою прямих повідомлень.

Важливо знати, що хакерам вдалося обійти захист iOS 14 на пристроях, що базуються на процесорі Apple A9.