Спосіб створення знімка екрана на телефоні або планшеті Android залежить від Вашої моделі. Однак за допомогою зручної програми Ви можете зробити знімок екрана, просто торкнувшись задньої панелі пристрою.

Додаток має назву “Tap, Tap”. На жаль, він недоступний у магазині Google Play, але Ви можете завантажити його на будь-який пристрій Android 7.0 або новішої версії із цього із форуму для розробників XDA Developers.

1. Спочатку встановіть “Tap, Tap” на свій смартфон, відкрийте додаток, а потім виберіть “Дії подвійного натискання” або “Дії потрійного натискання”. Ця інструкція демонструє перший шлях.

2. Потім натисніть “Додати дію”.

3. Згодом натисніть “Знімок екрана”.

4. Цього достатньо. Але щоб переконатися, що дія відбувається належним чином, здійсніть перевірку. Для цього натисніть “Додати вимогу”.

Зробити знімок екрана неможливо, коли дисплей вимкнено, але просто щоб переконатися, що дія не спрацює при вимкненому екрані, торкніться опції “Display On”. Тепер програма “Tap, Tap” працює лише тоді, коли дисплей увімкнено.

Тепер ви можете завдяки доторку до задньої частини смартфону миттєво робити знімки екрану.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Шахрайство, оманливий дизайн, або як торгові сайти змушують Вас витрачати більше?

Найпоширеніші схеми кіберзлочинців та способи захисту від них. Поради

Як користуватися спеціальними піктограмами програм на Вашому iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перемістити програми з бібліотеки додатків на головний екран на iPhone?– ІНСТРУКЦІЯ

Чим Вам загрожує підключення невідомих USB? Поради із захисту

Як зробити Chrome веб-браузером за замовчуванням на iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Кібератаки та шкідливі програми – одна з найбільших загроз в Інтернеті. Дізнайтеся з підбірки статей, як виникло шкідливе програмне забезпечення та які є його види, що таке комп’ютерний вірус, про усі види шкідливого ПЗ тощо.

До речі, дослідники розкрили подробиці про критичну уразливість в додатку Instagram для Android, експлуатація якої дозволяла віддаленим зловмисникам перехопити контроль над цільовим пристроєм шляхом відправки спеціально створеного зображення.

Цікаво знати, що кіберполіція затримала злочинну групу, яка за допомогою скімінгових пристроїв виготовляла дублікати банківських карток. Далі з цих карток знімали готівку. За це зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення.

Також після додавання до свого функціоналу аудіо-твітів для iOS у червні, Twitter зараз експериментує з ідеєю дозволити людям записувати та надсилати голосові повідомлення за допомогою прямих повідомлень.

Важливо знати, що хакерам вдалося обійти захист iOS 14 на пристроях, що базуються на процесорі Apple A9.