Apple запатентувала самовідновлюване покриття для гнучкого складаного смартфону

3 хв. читання

Складані телефони є благом для тих, хто шукає дисплеї розміром із планшет у корпусах розміру смартфона. Однак є один недолік. Оскільки звичайне скло, яке стійке до подряпин, не прогинається, довговічність такого дисплея залишається під загрозою.

За інформацією Android Authority, йдеться про новий патент від Apple, який може вирішити цю проблему.

Про нові складані конструкції Apple було відомо ще у січні 2020 року, але інформація про них з’явилися тільки цього тижня. Патент містить деталі про самовідновлюваний матеріал, ймовірно, на основі еластомеру, який може дозволити дисплеям складаних смартфонів автоматично заповнювати неминучі подряпини та пошкодження поверхні.

Як описано в патенті, самовідновлюване покриття можна наносити на внутрішній складаний дисплей або на зовнішню частину телефону. У будь-якому разі самовідновлювані властивості залишаються незмінними.

self healing display

У разі пошкодження покриття може відновитись самостійно без втручання користувача. Цікаво, що процес відновлення також можна прискорити, використовуючи тепло, світло або електричний струм.

Для того, щоб забезпечити достатню гнучкість дисплея, він також може мати прорізи, які можна заповнити самовідновлюваним покриттям. Однак у патенті немає пояснення, чи може сам дисплей використовувати більш міцний матеріал, використовуючи цей метод.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Шахрайство, оманливий дизайн, або як торгові сайти змушують Вас витрачати більше?

Найпоширеніші схеми кіберзлочинців та способи захисту від них. Поради

Як користуватися спеціальними піктограмами програм на Вашому iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перемістити програми з бібліотеки додатків на головний екран на iPhone?– ІНСТРУКЦІЯ

Чим Вам загрожує підключення невідомих USB? Поради із захисту

Як зробити Chrome веб-браузером за замовчуванням на iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Кібератаки та шкідливі програми – одна з найбільших загроз в Інтернеті. Дізнайтеся з підбірки статей, як виникло шкідливе програмне забезпечення та які є його види, що таке комп’ютерний вірус, про усі види шкідливого ПЗ тощо.

До речі, дослідники розкрили подробиці про критичну уразливість в додатку Instagram для Android, експлуатація якої дозволяла віддаленим зловмисникам перехопити контроль над цільовим пристроєм шляхом відправки спеціально створеного зображення.

Цікаво знати, що кіберполіція затримала злочинну групу, яка за допомогою скімінгових пристроїв виготовляла дублікати банківських карток. Далі з цих карток знімали готівку. За це зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення.

Також після додавання до свого функціоналу аудіо-твітів для iOS у червні, Twitter зараз експериментує з ідеєю дозволити людям записувати та надсилати голосові повідомлення за допомогою прямих повідомлень.

Важливо знати, що хакерам вдалося обійти захист iOS 14 на пристроях, що базуються на процесорі Apple A9.

Поділитися
Exit mobile version