Уряд Китаю обмежив час, яке неповнолітні можуть витрачати на відеоігри: тепер їм дозволено грати тільки з 20:00 до 21:00 в п’ятницю, суботу, неділю та святкові дні. Про це пише Reuters з посиланням на державне інформагентство “Сіньхуа”.

Тепер компанії-оператори ігрових платформ отримали право надавати неповнолітнім китайцям доступ до онлайн-ігор тільки три дні на тиждень – в п’ятницю, суботу та неділю, а також в інші офіційні вихідні дні. При цьому ігрова сесія повинна проходити тільки з 20:00 до 21:00 за місцевим часом.

Згідно із задумом китайської влади, це допоможе здоровому розвитку молодого покоління. За даними Національного управління преси та видавництв, онлайн-ігри впливають як на фізичне, так і на психічне здоров’я неповнолітніх.

Два роки тому влада Китаю вперше встановила час, який неповнолітні можуть проводити в онлайн-іграх: у будні він не повинен був перевищувати 90 хвилин, а у вихідні та святкові дні – трьох годин. Щоб стежити за часом, який неповнолітні проводять в онлайн-іграх, всі ігрові платформи зобов’язали проводити ідентифікацію користувачів.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Чому три випадкових слова – це найкращий пароль? ІНСТРУКЦІЯ

Як не стати жертвою програм-вимагачів? ПОРАДИ

Якими будуть нові смартфони Galaxy Z Fold 3 та Z Flip 3? ОГЛЯД

Як уникнути шахрайських схем із використанням deepfake-відео? ПОРАДИ

Навіщо інші антивіруси, якщо у Вас є Windows Defender? ПОРАДИ

Як налаштувати режим “Не турбувати” на телефонах Samsung Galaxy? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, ізраїльський виробник рішень для верифікації та забезпечення прозорості в мобільних та online-екосистемах GeoEdge повідомив про виявлення першої у світі кібератаки на домашні IoT-пристрої з використанням шкідливої реклами.

Також баг на офіційному сайті виробника автомобілів Ford Motor відкривав конфіденційні дані, доступ до яких міг отримати будь-який хакер. Серед інформації були бази даних клієнтів, відомості про співробітників тощо.

Окрім цього, американська трубопровідна компанія Colonial Pipeline виплатила 4,4 мільйона доларів хакерам, які викрали особисті дані майже 6 тисячам нинішніх та колишніх працівників компанії. Colonial Pipeline була вимушена сплатити викуп через ймовірність загрози газової кризи.

І майже анекдотична ситуація трапилася із розробником шкідливих програм, який розпочав їх тестування у своїй системі, щоб випробувати нові функції, а згодом дані потрапили на розвідувальну платформу хакерів. Мова йде про розробника Raccoon – трояна-викрадача інформації, який може збирати дані з десятків програм.