Facebook оголосив у Twitter, що розпочне тестування спливаючого вікна, яке запитує користувачів, чи впевнені вони, що хочуть поділитися статтею, яку вони не відкривали. Спливаюче вікно запропонує користувачам прочитати статтю, але вони також можуть продовжувати ділитися нею, якщо захочуть. Представник Facebook заявив, що тест буде розповсюджений на 6% користувачів Android у всьому світі. Про це пише The Verge.

Спливаюче вікно схоже на Twitter, яке він почав тестувати в червні 2020 року. Впровадження функції Twitter може дратувати користувачів, які прочитали статтю в іншому місці та вирішили поділитися нею.

Facebook заявляє, що спливаюче вікно має допомогти людям бути більш поінформованими про статті, якими вони діляться, ймовірно, як спробу боротьби з поширенням дезінформації, з якою платформа боролася в минулому. Як зазначає повідомлення, якщо не відкрити статтю, це може призвести до “відсутніх ключових фактів”, а заголовки часто не розповідають усієї історії.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як видалити обліковий запис Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як синхронізувати вкладки між різними браузерами? – ІНСТРУКЦІЯ

Як зменшити цифровий слід та захистити особисті дані? ПОРАДИ

Instagram як бізнес: у чому секрет успіху в мережі?

Як правильно вибрати ноутбук? ПОРАДИ

До речі, китайського виробника розумних телевізорів Skyworth викрили в шпигунстві за користувачами. Кожні 10 хвилин апарат сканував приміщення з метою пошуку інших пристроїв, підключених до мережі Wi-Fi.

Також фахівець компанії ESET Джейк Мур виявив проблему, коли попросив свою восьмирічну дочку протестувати надійність функції розблокування iPhone за допомогою смарт-годинника Apple Watch, що дозволяє розблокувати смартфон при носінні захисної маски. Дівчинка наділа маску і негайно отримала доступ до татового iPhone, просто змахнувши вгору екран.

Apple випустила нову версію операційної системи iOS для iPhone та iPad. Вона додасть на пристрої низку нових функцій, але головні нововведення стосуються приватності користувачів та захисту їхніх персональних даних.

Окрім цього, зловмисники стали частіше використовувати документи Microsoft Excel (версії 4.0) для поширення шкідливих програм, таких як ZLoader і Quakbot.