В Google зізналися, що співробітники компанії прослуховують записи розмов між користувачами і голосовим помічником Google Assistant. Більш того, штучний інтелект іноді може записувати голоси користувачів без їхнього відома.

“Ми приймаємо низку запобіжних заходів для захисту даних під час процесу перевірки записів. Звукові фрагменти ніколи не пов’язані з будь-якими обліковими записами користувачів, а експерти з мов слухають тільки невеликий набір записів (близько 0,2% всіх призначених для користувача фрагментів аудіо)”, – пояснили в компанії.

Як виявилося, для початку запису розмови віртуальному помічнику не завжди потрібна спеціальна команда “Окей, Гугл!” або схожа фраза. Політика конфіденційності Google також говорить, що іноді Асистент активується без втручання користувача через неправильне розуміння голосових команд (наприклад, через звук, який звучить як “Привіт, Google”).

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як перенести Ваші контакти з iOS на Android за допомогою iCloud, Gmail або Google Drive? ІНСТРУКЦІЯ

Як вибрати найкращий iPad 2021? ПОРАДИ

Як віддалено вийти з Gmail на загубленому пристрої? ІНСТРУКЦІЯ

Майнінг криптовалют: що таке Taproot та який захист у Bitcoin

Дослідження на основі відкритих джерел: де та як використовується? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Wi-Fi зі специфічною назвою мережі виводить з ладу iPhone. Як виявилося, якщо підключитися до бездротової мережі з символьною назвою, то модуль зависає, при цьому потім його можна включити. Проблема стосується всіх моделей iPhone, в тому числі найновіших. Збій можна перемогти тільки за допомогою повного скидання налаштувань.

Також у продуктах Microsoft в 2020 році виявлено 1268 уразливостей, що є рекордним числом. У період з 2016 по 2020 рік кількість уразливостей в рішеннях американської компанії збільшилася на 181%.

Microsoft оновлює OneDrive в Інтернеті та Android основними функціями редагування фотографій. Серед функцій редагування, які зараз підтримує OneDrive, Ви можете обрізати, обертати та вносити коригування світла та кольору у фотографії. Microsoft також пропонує кілька інших функцій для версії програми OneDrive для Android. Тепер Ви можете передавати фотографії на пристрій із підтримкою Chromecast і дозволяти іншим спостерігати, як Ви гортаєте їх у прямому ефірі.

Окрім цього, в Україні заблокували мережу сall-центрів РФ, які збирали особисті дані українців. Організатори залучали до роботи до 150 операторів, які працювали у дві зміни.