Захист Вашого облікового запису Twitter стане набагато простішим, оскільки соціальна мережа оголосила, що користувачі тепер мають можливість використовувати ключ безпеки як єдину форму двофакторної аутентифікації (2FA). Про це пише Techradar.

Хоча будь-яка форма 2FA може допомогти додатково захистити ваші екаунти електронної пошти, соціальних мереж та банківських сервісів, найефективнішим способом для цього є ключі фізичної безпеки. Це тому, що  такі ключі безпеки пропонують вбудований захист, щоб гарантувати, що навіть якщо вони використовуються на фішинговому сайті, інформація, що зберігається на них, не може бути використана для доступу до Ваших облікових записів.

У той же час ключі безпеки також переносять проблему захисту від спроб фішингу від користувача до апаратного пристрою. Вони навіть можуть відрізняти нормальні сайти від зловмисних, блокуючи деякі специфічні спроби фішингу, які не можна блокувати, лише використовуючи  коди підтвердження у SMS.

Twitter вже деякий час наголошує, шо підтримує використання якоїсь форми 2FA для захисту своїх акаунтів в Інтернеті. Наприклад, ще в 2018 році соціальна мережа додала можливість використовувати ключі безпеки як один із декількох варіантів двофакторної аутентифікацїї, хоча ця початкова підтримка працювала лише на веб-сайті компанії, а не в її мобільному додатку, вимагаючи, щоб у акаунтах була також увімкнена інша форма 2FA. У 2019 Twitter оновив підтримку ключів безпеки, щоб використовувати найновіший стандарт WebAuthn, і дозволив використовувати 2FA без необхідності телефонного номера. Це було важливим оновленням, оскільки воно дозволило користувачам захистити свої облікові записи від атак типу підміни SIM-карти.

Минулого року компанія додала підтримку ключів безпеки у додатки Twitter як на iOS, так і на Android, на додачу до браузерних версій, а цього року додала можливість реєструвати кілька ключів безпеки в обліковому записі Twitter, щоб користувачі могли мати резервні копії у випадку надзвичайних ситуацій. Тепер користувачі Twitter зможуть використовувати ключі безпеки як єдиний метод 2FA, не вимагаючи методу резервного копіювання.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як перенести Ваші контакти з iOS на Android за допомогою iCloud, Gmail або Google Drive? ІНСТРУКЦІЯ

Як вибрати найкращий iPad 2021? ПОРАДИ

Як віддалено вийти з Gmail на загубленому пристрої? ІНСТРУКЦІЯ

Майнінг криптовалют: що таке Taproot та який захист у Bitcoin

Дослідження на основі відкритих джерел: де та як використовується? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Wi-Fi зі специфічною назвою мережі виводить з ладу iPhone. Як виявилося, якщо підключитися до бездротової мережі з символьною назвою, то модуль зависає, при цьому потім його можна включити. Проблема стосується всіх моделей iPhone, в тому числі найновіших. Збій можна перемогти тільки за допомогою повного скидання налаштувань.

Також у продуктах Microsoft в 2020 році виявлено 1268 уразливостей, що є рекордним числом. У період з 2016 по 2020 рік кількість уразливостей в рішеннях американської компанії збільшилася на 181%.

Microsoft оновлює OneDrive в Інтернеті та Android основними функціями редагування фотографій. Серед функцій редагування, які зараз підтримує OneDrive, Ви можете обрізати, обертати та вносити коригування світла та кольору у фотографії. Microsoft також пропонує кілька інших функцій для версії програми OneDrive для Android. Тепер Ви можете передавати фотографії на пристрій із підтримкою Chromecast і дозволяти іншим спостерігати, як Ви гортаєте їх у прямому ефірі.

Окрім цього, в Україні заблокували мережу сall-центрів РФ, які збирали особисті дані українців. Організатори залучали до роботи до 150 операторів, які працювали у дві зміни.