Внутрішній підрозділ Google Area 120, що займається стартапами, хоче надати Вам кращий спосіб сканувати документи за допомогою телефону. Новий експериментальний додаток Stack використовує корпоративну технологію DocAI, щоб розумно аналізувати та класифікувати Ваші документи. Про що пише Engadget.

Ви можете або вибрати фотографію документа за допомогою програми, або імпортувати її з камери телефону. Після сканування чогось додаток автоматично класифікує його в “Стек”, який відповідає правильному типу документа. Програмне забезпечення також автоматично виділяє важливі деталі. Наприклад, якщо Ви відскануєте квитанцію, Stack позначить дату транзакції та загальну суму, яку Ви сплатили, на окремій панелі. Більше того, Ви можете використовувати програму для пошуку у всьому тексті документа, а не лише за його заголовком. Ще одна чудова особливість полягає в тому, що Ви можете захистити свої скани, використовуючи біометричні дані, такі як відбитки пальців.

На цей момент ще не існує конкретного плану, пов’язаного з монетизацією додатка.

“Це ранні дні” для програмного забезпечення. Сподіваємося, що додаток буде вдосконалюватися, але його також можуть відкласти, якщо плани зміняться. Як і багато інших проектів Google, це може ускладнити прихильність до чогось, що може бути закрито, перш ніж з’явиться шанс перерости у щось особливе”, – сказав Крістофер Педрегал, керівник команди Stack.

Наразі додаток Stack доступний для завантаження лише на пристроях Android у США. Ранні відгуки про програму на Play Store неоднозначні, дехто скаржиться, що не може змусити програму працювати.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як створити гостьову мережу Wi-Fi та навіщо вона потрібна?

Що таке зловмисне ПЗ? Все, що потрібно знати про віруси, трояни та програми-вимагачі

Як обмежити додаткам використання даних у фоновому режимі на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як налаштувати автовидалення повідомлень у Telegram? – ІНСТРУКЦІЯ

Як заборонити сайтам надсилати Вам сповіщення у Chrome на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Signal чи Telegram: який додаток кращий для чату?

Нагадаємо, на VirusTotal були виявлені кілька зразків трояна XCSSET, які здатні працювати на пристроях з чипами Apple Silicon (M1).  Троян вміє красти файли куки з Safari, інформацію з додатків Evernote, Skype, Notes, QQ, WeChat і Telegram, а також шифрувати файли і впроваджувати шкідливий JavaScript сторінки, що відкривається у браузері, за допомогою XSS-атаки

Окрім цього, у Google Play Маркет знайшли понад десять додатків, що завантажують троянську програму Joker. Ця шкідлива програма примітна тим, що таємно оформляє підписку на преміум-послуги. Вона також вміє перехоплювати SMS, красти конфіденційні дані і список контактів, встановлювати бекдор, генерувати фейковий відгуки, нав’язливо показувати рекламу

Також понад 10 різних APT-груп, які використовують нові уразливості Microsoft Exchange для компрометації поштових серверів, виявили дослідники з кібербезпеки. Дослідники ESET виявили наявність веб-шелів (шкідливі програми або скрипти, які дозволяють дистанційно управляти сервером через веб-браузер) на 5 тисячах унікальних серверах у понад 115 країнах світу.

До речі, хакери вигадали хитрий спосіб викрадення даних платіжних карток у скомпрометованих інтернет-магазина. Замість того, щоб надсилати інформацію про картку на контрольований ними сервер, хакери приховують її у зображенні JPG та зберігають на самому веб-сайті, з якого власне, і були викраденні дані.

А команда експертів змогла отримати доступ до камер відеоспостереження, встановлених в компаніях Tesla, Equinox, медичних клініках, в’язницях і банках. Фахівці опублікували зображення з камер, а також скріншоти своєї здатності отримати доступ суперкористувача до систем спостереження, які використовують в компанії Cloudflare і в штаб-квартирі Tesla.