Тривалий час були анонси в світових медіа про те, що PayPal планує підтримувати криптовалюти як спосіб оплати. І ось, представники платформи для онлайн-платежів оголосили, що американські клієнти можуть зробити саме це завдяки функції “Оформити замовлення за допомогою криптовалюти”. Поки що це діє лише в США, але, можливо, невдовзі буде розширене і на інші країни, про що пише TheVerge.

Нова функція “Checkout with Crypto” для PayPal дозволяє користувачам миттєво конвертувати свої Bitcoin, Ethereum, Litecoin або Bitcoin Cash в долари США (без додаткових комісії за транзакції), які PayPal потім використовує для завершення транзакції. Якщо продавець не приймає валюту у доларах США, PayPal також перетворює ці долари в місцеву валюту за стандартними курсами обміну, встановленими PayPal. PayPal підтримуватиме кілька типів криптовалют, включаючи Ethereum та Bitcoin.

Ця функція автоматично з’явиться в гаманці PayPal, якщо користувач має “достатній баланс криптовалюти, щоб покрити прийнятну покупку”, і Ви зможете побачити свої баланси для кожного виду криптовалют у додатку. Однак ви можете використовувати лише один тип криптовалют для кожної  здійсненої покупки… PayPal – не перший платіжний додаток, який пропонує підтримку криптовалюти. У 2018 році його конкурент Square розпочав підтримку біткоїнів у додатку Cash. Але запуск криптовалюти як форми оплати робить PayPal як основним цифровим гаманцем, так і біржою криптовалют, що може спростити використання криптовалюти як більш поширеного способу оплати. Під час свого Дня інвестора минулого тижня компанія повідомила, що має 377 мільйонів активних рахунків.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як створити гостьову мережу Wi-Fi та навіщо вона потрібна?

Що таке зловмисне ПЗ? Все, що потрібно знати про віруси, трояни та програми-вимагачі

Як обмежити додаткам використання даних у фоновому режимі на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як налаштувати автовидалення повідомлень у Telegram? – ІНСТРУКЦІЯ

Як заборонити сайтам надсилати Вам сповіщення у Chrome на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Signal чи Telegram: який додаток кращий для чату?

Нагадаємо, на VirusTotal були виявлені кілька зразків трояна XCSSET, які здатні працювати на пристроях з чипами Apple Silicon (M1).  Троян вміє красти файли куки з Safari, інформацію з додатків Evernote, Skype, Notes, QQ, WeChat і Telegram, а також шифрувати файли і впроваджувати шкідливий JavaScript сторінки, що відкривається у браузері, за допомогою XSS-атаки

Окрім цього, у Google Play Маркет знайшли понад десять додатків, що завантажують троянську програму Joker. Ця шкідлива програма примітна тим, що таємно оформляє підписку на преміум-послуги. Вона також вміє перехоплювати SMS, красти конфіденційні дані і список контактів, встановлювати бекдор, генерувати фейковий відгуки, нав’язливо показувати рекламу

Також понад 10 різних APT-груп, які використовують нові уразливості Microsoft Exchange для компрометації поштових серверів, виявили дослідники з кібербезпеки. Дослідники ESET виявили наявність веб-шелів (шкідливі програми або скрипти, які дозволяють дистанційно управляти сервером через веб-браузер) на 5 тисячах унікальних серверах у понад 115 країнах світу.

До речі, хакери вигадали хитрий спосіб викрадення даних платіжних карток у скомпрометованих інтернет-магазина. Замість того, щоб надсилати інформацію про картку на контрольований ними сервер, хакери приховують її у зображенні JPG та зберігають на самому веб-сайті, з якого власне, і були викраденні дані.

А команда експертів змогла отримати доступ до камер відеоспостереження, встановлених в компаніях Tesla, Equinox, медичних клініках, в’язницях і банках. Фахівці опублікували зображення з камер, а також скріншоти своєї здатності отримати доступ суперкористувача до систем спостереження, які використовують в компанії Cloudflare і в штаб-квартирі Tesla.