Хакери зламали криптовалютний гаманець індійської криптобіржі Cashaa. Компанія повідомила про інцидент у департамент із розслідування кіберзлочинів поліції Делі і іншим торговим майданчикам. Для зберігання цифрових грошей біржа використовувала сервіс Blockchain.com.
Фахівці біржі підозрюють зараження вірусом одного з комп’ютерів, що використовуються для здійснення виплат користувачам. Зловмисник отримав доступ до цього комп’ютера і, після того, як співробітник Cashaa увійшов у гаманець, зумів вивести біткоїни.
“Всі провідні біржі і наші партнери об’єдналися, щоб відправити хакеру переконливе послання. Що йому вивести вкрадені у нас біткоїни буде не так просто”, – повідомив представник торгового майданчика.
Також власник біржі розкритикував торгові платформи, які дозволяють хакерам переводити гроші в готівку:
“Хaкepи впевнені в тoму, щo мoжуть зламати криптоадресу і знімати готівку на біржах, що сприяють відмиванню грошей. Пoдібні біpжі повинні бути зaкpиті, a власники цих біpж повинні отримати звинувачення в злочинній діяльності, яка пов’язана з відмиванням коштів”.
Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
ЯК ОЧИСТИТИ КЕШ ТА ФАЙЛИ COOKIES У БРАУЗЕРІ FIREFOX? – ІНСТРУКЦІЯ
ПОРАДИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ СВОЇХ ДОДАТКІВ ДЛЯ IPHONE АБО IPAD
ЯК ЗАПОБІГТИ ДЕФРАГМЕНТАЦІЇ ТВЕРДОТІЛОГО НАКОПИЧУВАЧА SSD? ІНСТРУКЦІЯ
НАВІЩО ПОТРІБЕН МЕНЕДЖЕР ПАРОЛІВ ТА ЯК ПРАВИЛЬНО ЙОГО ОБРАТИ?
ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE ЗБИРАТИ ВАШІ ДАНІ ТА НАЛАШТУВАТИ ЇХНЄ АВТОВИДАЛЕННЯ? ІНСТРУКЦІЯ
Ноутбук та рідина – це погана комбінація, але трапляються випадки, коли вони все ж таки “об’єднуються”. Про те, що робити, якщо це сталося, читайте у статті.
Також після тестування стало відомо, що надзвичайно популярний сьогодні додаток – TikTok, зберігає вміст буфера обміну кожні кілька натискань клавіш. Цей факт насторожив багатьох користувачів, але TikTok лише один із 53 додатків, які зберігають інформацію про користувачів таким чином.
Стало відомо, що мешканець Житомирщини підмінив міжнародного мобільного трафіку на понад півмільйона гривень. Крім цього, встановлено інші злочинні осередки які здійснюють підміну міжнародного трафіку в різних регіонах країни.
До речі, хакери використовували шкідливе програмне забезпечення, через яке викрадали реквізити банківських електронних рахунків громадян США, Європи, України та їхні персональні дані. Зокрема, через електронні платіжні сервіси, у тому числі заборонені в Україні російські, вони переводили викрадені гроші на власні рахунки у вітчизняних та банках РФ і привласнювали.
Хакери зараз користуються сервісом Google Analytics для крадіжки інформації про кредитні картки із заражених сайтів електронної комерції. Відповідно до звітів PerimeterX та Sansec, хакери зараз вводять шкідливий код, призначений для крадіжки даних на компрометованих веб-сайтах.