Huawei перестає випускати смартфони

4 хв. читання
google huawei 2

Вже у вересні цього року компанія анонсує свої нові телефони топового рівня, які увійдуть в лінійку Mate 40. Користувачів чекають щонайменше три нові моделі, всі з яких будуть відрізнятися один від одного технічним оснащенням, можливостями, дизайном і звичайно ж вартістю.

Проте, після виходу на ринок цих телефонів станеться те, чого цілком варто очікувати. Справа в тому, що через американські санкції компанія Huawei буде змушена повністю припинити виробництво смартфонів, побудованих на базі процесорів власного виробництва з лінійки HiSilicon Kirin. Пов’язано це з тим, що тайванський виробник чипсетів TSMC не зможе використовувати американське обладнання для виготовлення продукції цього бренду, так як влада США заборонила це робити з 16 вересня 2020 року. Таким чином, китайському бренду буде просто нічого встановлювати в свої фірмові телефони, тому випускати нові моделі він не зможе. Єдиним виходом з цієї ситуації може стати лише перехід на чипсети MediaTek.

Втім, навіть в такому випадку компанії не чекає нічого хорошого, так як багато людей ненавидять продукцію MediaTek з різних причин, і якщо Huawei почне масово встановлювати її в усі свої нові смартфони, продажу фірмових телефонів точно опиняться вже далеко не такими високими, якими б вони були, якби їх основою були процесори Kirin. В Мережі з’явилася інформація, що такого роду вкрай неприємні відомості вже прокоментував Huawei Consumer Business Group Річард Ю, який сьогодні, 9 серпня 2020 року, офіційно оголосив про те, що смартфони Mate 40 стануть останніми мобільними пристроями бренду, побудованими на базі процесорів фірмового виробництва, тому що випускати такі надалі виявиться неможливо жодним чином.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як за допомогою задньої панелі iPhone швидко запускати дії чи команди? – Інструкція

Як налаштувати автоматичне очищення Кошика у Windows 10? – Інструкція

Як уникнути схем шахрайства в Інтернеті? Поради для користувачів старшого покоління

Інтернет-шахраї та псевдоволонтери: як розпізнати благодійну аферу? Поради

Яких заходів потрібно вживати компаніям для протидії та відновленню у випадку кібератак? Поради

Нагадаємо, нову уразливість, яка дозволяє зловмисникам отримати майже повний контроль над Wіndows або Linux системами, виявила компанія Eclypsium. За її словами, уразливими є мільярди пристроїв – від ноутбуків, настільних ПК, серверів і робочих станцій до банкоматів, верстатів з програмним управлінням, томографів та іншого обладнання спеціального призначення, яке використовується в промисловій, медичній, фінансовій та інших галузях.

Окрім цього, команда дослідників з Рурського університету в Бохумі (Німеччина) виявила нові методи атак на підписані PDF-файли. Так звана техніка Shadow Attack дозволяє хакеру приховувати і замінювати вміст в підписаному PDF-документі, не зачіпаючи цифровий підпис. Організації, урядові установи, підприємства та приватні особи часто підписують документи в форматі PDF для запобігання несанкціонованих змін. Якщо хтось вносить зміни в підписаний документ, підпис стає недійсним.

До речі, нову фішингову кампанію, націлена на користувачів WhatsApp, виявили фахівці з кібербезпеки. Цього разу зловмисники розсилають фішингові повідомлення, використовуючи бренд Nespresso. Жертву запрошують перейти за посиланням і відповісти на кілька запитань, щоб отримати в подарунок кавоварку.

Також співробітники компаній і організацій, які використовують програмне забезпечення Microsoft Office 365, стали жертвами фішинговою кампанії, в рамках якої зловмисники використовують повідомлення-приманки, замасковані під автоматичні повідомлення SharePoint, для крадіжки облікових даних.

Зауважте, що користувачі Microsoft Office 365 звинуватили компанію Microsoft в тому, що вона нібито ділиться бізнес-даними своїх клієнтів з розробниками додатків Facebook, партнерами та субпідрядниками, порушуючи політику конфіденційності.

Поділитися
Exit mobile version