Instagram додала нову функцію контролю даних

2 хв. читання

Нова функція в Instagram дозволяє користувачам керувати даними, якими вони обмінюються зі сторонніми додатками.

Користувачі можуть зайти в Налаштування->Безпека->Програми та сайти і подивитися, у яких сторонніх сервісів є доступ до їх даних. Тут же можна отримати інформацію про активні і застарілі додатки з доступом до інформації профілю, імені користувача, типі облікового запису, фотографій і підписів до них.

Через зростання кількості компаній, що займаються друком фотографій або створенням сайтів, які весь час запитують дозвіл на імпорт фото з Instagram, користувачам стає складніше встежити, кому і коли було дано дозвіл на доступ до даних. З метою полегшити цей процес розробники додали в Instagram новий інтерфейс авторизації, де відображається список запитуваних дозволів. Одним рухом пересунувши перемикач, користувач може заборонити або дозволити програмі доступ до тих або інших даних.

На розгортання функції Instagram знадобиться шість місяців – досить несподіваний термін, оскільки на додавання нових функцій сервісу потрібно не більше кількох тижнів.

instagram e1539107172139 scaled

До речі, комп’ютери, що використовують операційну систему Windows 7, в два рази частіше схильні до зараження, ніж комп’ютери на базі Windows 10.

Зверніть увагу, що останнє оновлення операційної системи для Mac, MacOS Catalina, було випущено на початку цього тижня, і разом із цим з’явився цілий список проблем – як незначних, так і великих.

Також компанія Microsoft оголосила, що розширена підтримка для Office 2010 буде діяти до 13 жовтня 2020 року. Після цієї дати офісний пакет версії 2010 більше не буде отримувати оновлення безпеки.

Дослідники з кібербезпеки з компанії Fortinet виявили декілька вразливостей в роутерах D-Link. Багато з цих маршрутизаторів досі знаходяться у вільному продажі в інтернет-магазинах, хоча D-Link вже припинила їх виробництво і підтримку. Як перевірити, чи Ваш роутер досі підтримується виробником і для нього доступні оновлення безпеки, дізнайтесь зі статті.

Не всі загрози для дитини в Інтернет-просторі є результатом дій кіберзлочинців. Часто проблеми юних користувачів можуть бути спричинені знущаннями товаришів. Вже давно цькування (буллінг) серед підлітків вийшло за межі школи та поширилося на кіберпростір.

Поділитися
Exit mobile version