Microsoft, Oracle і Salesforce і низка інших компаній працюють над створенням єдиного цифрового паспорта вакцинації.
Розробники вважають, що цей проект повинен стати стандартом для повернення суспільства до нормального життя. Він отримав назву Vaccination Credential Initiative (VCI). До коаліції увійшли такі компанії, як Microsoft, Salesforce і Oracle, а також американська некомерційна клініка Mayo Clinic.
Об’єднання очікує, що уряди країн, авіаперевізники та інші компанії скоро стануть запитувати у людей підтвердження того, що вони зробили щеплення від коронавіруса, пише Reuters.
Учасники коаліції хочуть надати людям зашифровані цифрові копії їхніх записів про імунізацію. Відомості будуть зберігатися в цифровому гаманці. Передбачається, що паспорт буде створений у вигляді QR-коду. Творці обіцяють зробити систему сумісною з іншими.
Якщо ідею реалізують, вона в значній мірі полегшить життя людей, вважає гендиректор фонду The Commons Project Foundation Пол Мейер. Вони зможуть використовувати інструменти на зразок Common Pass, щоб спокійно повернутися на роботу, навчання або подорожувати, а їх дані будуть захищені.
Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
Як використовувати “Швидкі команди” на Apple Watch? – ІНСТРУКЦІЯ
Як змінити обліковий запис Google за замовчуванням на комп’ютері? – ІНСТРУКЦІЯ
Як використовувати Google Duo для здійснення відеодзвінків? – ІНСТРУКЦІЯ
Як додавати, редагувати або видаляти збережені паролі в Microsoft Edge? – ІНСТРУКЦІЯ
Нагадаємо, американське розвідувальне співтовариство офіційно звинувачує російських хакерів у зламі SolarWinds. Підозрюють, що російські хакери, які фінансуються державою, зламали ІТ-компанію SolarWinds, яку вони потім використали як стартовий майданчик для проникнення в кілька урядових відомств США
Також дослідники з безпеки виявили нову родину програм-вимагачів, яка націлилася на корпоративні мережі, та попередили, що професійні кіберзлочинці вже вдарили по декількох організаціях за допомогою схеми шифрування файлів.
Окрім цього, браузер Edge буде постійно звіряти інформацію з базами даних про розсекречені логіни і паролі – користувачі отримуватимуть інформацію у разі виявлення діяльності з боку кібершахраїв. Також власникам пристроїв надаватимуть поради, що дозволяють змінити конфіденційні дані з метою збереження високого рівня безпеки.
За останніми даними, один із найбезпечніших месенджерів Signal набуває популярності як в Україні, так і в США. Навіть Ілон Маск підтримав хвилю популярності і порадив користуватися Signal у себе в Твіттері. У чому його переваги, читайте у статті.