Більше 30 мільйонів користувачів WhаtsАрр відмовилися від месенджера з початку року. Про це пише The Guardian.

В результаті дій власників WhatsApp користувачі стали переходити в такі месенджери, як Signal і Telegram. За оцінкою комітету британського парламенту, за три тижні січня число користувачів Signal збільшилася на 7,5 мільйона чоловік, до Telegram приєдналися близько 25 мільйонів користувачів, що вище звичайної динаміки цих сервісів.

Відбувається масовий “вихід” користувачів з WhatsApp пов’язаний з погано підготовленим оновленням умов надання послуг на цій платформі, відзначають журналісти. Багато хто побачив у них скасування конфіденційності листування, яка пов’язана з наданням даних месенджером у Facebook, якою володіє Марк Цукерберг, а його репутація сильно підмочена чутками про співпрацю з владою.

Як відомо, спочатку зміни в політиці надання послуг WhatsApp повинні були вступити в силу 8 лютого. Але було перенесено на 15 травня.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як виправити повільний Wi-Fi? ПОРАДИ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Як не стати жертвою кібератаки? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

П’ять небезпечних типів файлів, що можуть містити шкідливе ПЗ

Що таке Google Assistant та що він може робити?

Нагадаємо, Apple займається розробкою, яка буде розрізняти користувачів смартфонів за новою технологією. Йдеться про так звану теплову карту особи, яка, як і відбитки пальців, є унікальною. Обдурити цю систему захисту буде практично неможливо.

Також корпорація Microsoft випускає вбудований генератор паролів та функцію моніторингу витоків облікових даних у системах Windows та macOS, що працюють з останньою версією Microsoft Edge.

Окрім цього, багатофункціональний “шкідник” VPNFilter, якому вдалося інфікувати 500 тисяч роутерів у 54 країнах, хоч і був дезактивований два роки тому, однак досі не вичищений із сотень мереж. Такі невтішні результати чергової перевірки, яку провели дослідники з Trend Micro.

До речі, викрадена база даних, яка містить імена, адреси електронної пошти та паролі користувачів Nitro PDF, безкоштовно розповсюджується в Мережі. Загалом база даних налічує понад 77 мільйонів записів.