Microsoft вже деякий час працює над власними чипами архітектури ARM для серверів і ноутбуків. Компанія збирається використовувати ці процесори на обладнанні своїх центрів обробки даних, а також для хмарних сервісів, включаючи Microsoft Azure. Ці кроки компанія робить, щоб знизити залежність від Intel, а також щоб не відстати в розробках від Amazon, яка для AWS використовує власні серверні чипи на ARM, пише Bloomberg.
Як передає MarketWatch, на тлі чуток, що з’явилися постраждала транснаціональна корпорація Intel, яка займається розробкою електронних пристроїв і комп’ютерних компонентів, включаючи процесори. Відзначається, що акції Intel втратили 6% вартості після публікації чуток про те, що Microsoft у майбутньому розробить власні серверні процесори.
Чи продовжиться зниження, поки незрозуміло, але в цілому реакція цілком очікувана. Крім того, що Microsoft просто дуже великий клієнт Intel, а серверний сегмент є дуже прибутковим, це вже другий серйозний дзвінок після вчинку Apple. І не факт, що останній.
Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
Онлайн-шопінг перед святами: п’ять правил безпеки
Як переказати кошти за допомогою Google Pay? – ІНСТРУКЦІЯ
Як шукати відкриті вкладки у Google Chrome? – ІНСТРУКЦІЯ
Чим відеочат відрізняється від особистого спілкування?
Як захистити онлайн-платежі на Вашому смартфоні від зазіхань хакерів? ПОРАДИ
Як вимкнути надокучливий звук сповіщень у WhatsApp? – ІНСТРУКЦІЯ
Зверніть увагу, що у 2021 році продовжать удосконалюватися програми-вимагачі та складні загрози без використання файлів. Крім цього, у центрі уваги знову опиняться проблеми безпеки Інтернету речей, зокрема численні уразливості у “розумних” інтимних іграшках.
До речі, цифрові помічники – це чудові інструменти для отримання інформації, швидких розрахунків, придбання рецептів продуктів харчування, пошуку місць розташування, управління своїми розумними домашніми пристроями тощо. Однак з точки зору безпеки та конфіденційності Ви можете здивуватися, наскільки ці чудові служби знають багато про Вас інформації.
Також сьогодні практично у кожного в кишені лежить смартфон, тому є сенс використовувати його для безконтактної оплати речей. Ось тут з’являються мобільні платіжні платформи, такі як Google Pay. Однак за допомогою Google Pay можна робити набагато більше, ніж просто платежі. Нещодавно Google cуттєво оновила Google Pay – там з’явилася купа нових функцій.