CD Projekt RED випустила оновлення геймерского продукту, де виправила минулі недоліки. Однак виявилася нова проблема – через моди і файли Cyberpunk 2077 можна зламати пристрій гравця. Про це повідомив відвідувач форуму Reddit під псевдонімом Romulus_Is_Here.

За його словами, для цього будуть потрібні додаткові файли. Він уточнив, що гравцеві потрібно буде встановити модифікації і завантажити сторонні збереження для Cyberpunk 2077.

Зараз офіційна компанія-розробник поки не коментує цю проблему. Однак портал RomulusIsHere розповів про те, що один з фанатів гри вже створив самостійно оновлення для виправлення цієї уразливості.

Варто відзначити, що Cyberpunk 2077 стала однією з найбільш очікуваних ігор останнього часу. Через пару годин після релізу в Steam вона поставила абсолютний рекорд онлайну на платформі.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як виправити повільний Wi-Fi? ПОРАДИ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Як не стати жертвою кібератаки? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

П’ять небезпечних типів файлів, що можуть містити шкідливе ПЗ

Що таке Google Assistant та що він може робити?

Нагадаємо, Apple займається розробкою, яка буде розрізняти користувачів смартфонів за новою технологією. Йдеться про так звану теплову карту особи, яка, як і відбитки пальців, є унікальною. Обдурити цю систему захисту буде практично неможливо.

Також корпорація Microsoft випускає вбудований генератор паролів та функцію моніторингу витоків облікових даних у системах Windows та macOS, що працюють з останньою версією Microsoft Edge.

Окрім цього, багатофункціональний “шкідник” VPNFilter, якому вдалося інфікувати 500 тисяч роутерів у 54 країнах, хоч і був дезактивований два роки тому, однак досі не вичищений із сотень мереж. Такі невтішні результати чергової перевірки, яку провели дослідники з Trend Micro.

До речі, викрадена база даних, яка містить імена, адреси електронної пошти та паролі користувачів Nitro PDF, безкоштовно розповсюджується в Мережі. Загалом база даних налічує понад 77 мільйонів записів.