Microsoft призначила вихід свого нового браузера Edge на базі движка Chromium на 15 січня 2020 року.
На початку листопада представники компанії повідомляли, що відразу ж після релізу новий Edge поетапно почне вбудовуватися в Windows 10. На цьому тижні Microsoft більш детально розповіла про те, як буде проходити інтеграція нового браузера з Windows 10.
В майбутньому релізи Edge на базі Chromium не будуть зв’язані з виходом нових версій Windows. Користувачі Windows 10 (1709) і новіших версій отримають браузер автоматично через “Центр оновлення Windows”.
“Наступна версія Microsoft Edge відрізняється більш частими і гнучкими оновленнями. Оскільки релізи браузера не пов’язані з випусками основних версій Windows, в операційну систему будуть внесені зміни, для того щоб Microsoft Edge легко вписався в Windows”, – повідомляє Microsoft.
Після встановлення Edge і відповідних оновлень для Windows 10 всі елементи меню браузера (шпильки, плитки та ярлики) будуть переведені зі старою версією Edge на нову. Корпоративним користувачам, що бажають запобігти автоматичній міграції щоб уникнути проблем із сумісністю, Microsoft надасть інструмент Blocker Toolkit. Інструмент також можна використовувати в домашніх версіях Windows 10, але робити це можуть тільки адміністратори. Blocker Toolkit не блокує ручне встановлення нового Edge.
До речі, припинено діяльність потужного хакерського угруповання – у дата-центрі під Одесою правоохоронці виявили майже 150 серверів із тисячами хакерських ресурсів.
Також у 2020 році межа між фейками і правдою ставатиме ще більш розмитою завдяки використанню нових технологій, а перед численними смарт-будинками та розумними містами постане ряд проблем кібербезпеки. Компанія ESET представила щорічний прогноз розвитку загроз на найближчі 12 місяців.
Зверніть увагу, компанія Adobe випустила оновлення безпеки для чотирьох своїх широко використовуваних продуктів – Adobe Acrobat і Reader, Photoshop CC, ColdFusion і Brackets.
Цікаво, що Microsoft опублікувала звіт про тенденції шкідливого ПЗ і кібербезпеки в 2019 році, в якому також розповіла про зростання активності фішингових атак.
Стало відомо, що на Дніпропетровщині Служба безпеки України блокувала діяльність хакерського угруповання, організованого спецслужбами РФ для проведення кібератак на українські державні органи.
Якщо Ви купуєте товари в Інтернеті і хочете бути в безпеці, важливо вивчити сайт перш, ніж робити замовлення, і задатися головним питанням. Наскільки добре налагоджений захист покупців? Як здійснюється обробка претензій і повернення грошових коштів? На ці запитанні спробуємо відповісти у цій статті.