Оновлена збірка Firefox усуває баг із перевстановленням Windows

3 хв. читання
windows 10 install

Вийшла нова збірка Firefox – 82.0.1. Цей коригувальний випуск усуває кілька багів, що впливають на функціональність браузера Mozilla.

Зокрема, розробники виправили помилку, через яку деяким користувачам після установки апдейта відображалося повідомлення про необхідність перезавантажити Windows, а не Firefox, як це буває під час звичайного сценарію.

Як виявилося, дана проблема виникає лише при використанні повноцінного інсталятора браузера і тільки в тому випадку, коли на комп’ютері вже присутній екземпляр Firefox, а новий зберігається в іншій папці.

Повнофункціональний інсталятор браузера Mozilla є далеко не на всіх пристроях. До того ж нові версії Firefox зазвичай завантажуються в одне і те ж місце.

За оцінкою розробників, ймовірність того, що при оновленні браузер буде перезавантажувати Windows, невелика.

У збірці Firefox 82.0.1 також виправлена ​​відома помилка, що провокує збій браузера на Windows. Крім того, було вирішено проблеми з виведенням деяких документів на друк і скоригована робота інтерфейсу WebDriver, через який здійснюється віддалене управління агентом користувача (User Agent).

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Фішингові листи: розпізнаємо шахрайство на реальному прикладі

Як вимкнути веб-камеру та мікрофон у Zoom? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити ім’я користувача у Twitter? – ІНСТРУКЦІЯ

Як виявити шахрайство з технічною підтримкою та уникнути його? Поради

Як виміряти рівень кисню у крові за допомогою Apple Watch? – ІНСТРУКЦІЯ

Як увімкнути нову функцію відстеження миття рук на Apple Watch? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, оператор платіжної системи Mastercard готує до пробних випробувань банківську карту F.CODE Easy, що використовує відбитки пальців для підтвердження прав на транзакцію в платіжних терміналах магазинів.

Також з’явився мобільний додаток доповненої реальності #PrisonersVoice, який привертає увагу міжнародної спільноти до українських бранців Кремля та до системного порушення Російською Федерацією прав людини загалом.

До речі, експерт з інтернет-безпеки, “білий хакер” із Нідерландів Віктор Геверс, відомий тим, що зміг зайти на екаунт президента США Дональда Трампа в 2016 році, повторив свій “успіх” в 2020 році.

Окрім цього, кіберзлочинне угруповання викрало понад 3 Тб приватних відео та розмістило їх на сайтах для дорослих. Серед викладених матеріалів були як відверто інтимні, так і цілком буденні. Зловмисники отримали доступ до понад 50 тисяч особистих IP-камер, що дозволило зібрати колекцію відеоматеріалів.

А 30-річний житель Івано-Франківщини створив веб-сайти, де на платній основі надавав доступ до перегляду фільмів. Засновник онлайн-кінотеатрів не мав дозволів від правовласників на розповсюдження їхніх творів та порушив авторські права двох іноземних кінокомпаній.

Поділитися
Exit mobile version