Останнє опціональне оновлення Windows 10 викликає “синій екран смерті”

3 хв. читання

Останнім часом в Мережі стали з’являтися скарги від користувачів на проблеми з комп’ютером після встановлення оновлення KB4541335 для Windows 10.

KB4541335 – опціональне оновлення, яке необов’язкове до встановлення. Користувачі, які встановили його на минулих вихідних, скаржаться на те, що система перестала працювати, з’явився “синій екран смерті” (BSOD) або впала продуктивність. У деяких також виникли проблеми з Ethernet, і ряд додатків не змогли підключитися до інтернету, повідомляє Windows Latest.

“Моя машина перетворилася в цеглу на всю ніч. Мені довелося відключити живлення і відкотити назад систему. Через 30 хвилин оновлення, нарешті, було деінстальовано, і я зміг зайти в “Налаштування” і відкласти оновлення на місяць. Це відбувається занадто часто”, – пише один з користувачів.

“Відразу після перезавантаження комп’ютера я перевірив” Диспетчер завдань” і виявив, що ЦП був завантажений більш ніж на 50%, пам’ять – на 95%, а HDD – на 100%”, – скаржиться ще один користувач.

В цей час Microsoft поки не відомо ні про які проблеми з KB4541335. Масштаби проблеми поки також не встановлені. Однак у міру того, як все більше користувачів встановлюють оновлення, зростає кількість число скарг. Користувачі повинні пам’ятати, що оновлення є опціональним, і поки краще почекати з його встановленням щоб уникнути можливих проблем.

windows 10 update

Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Нагадаємо, Microsoft випустила позапланове оновлення для Windows 10 з метою виправити баг, що викликає проблеми з підключенням до інтернету через VPN. Однак, як виявилося, виправлення також викликає проблеми з підключенням до Інтернету, але тепер вже через Wi-Fi.

Також сьогодні більшість працівників компаній, учні, студенти та викладачі знаходяться на вимушеній самоізоляції через загрозу інфікування COVID-19. Саме тому популярними стали додатки, які дозволяють спілкуватися за допомогою відео в режимі реального часу.

Зверніть увагу, що під час пандемії коронавірусу кіберзлочинці активізували та оновили різноманітні схеми шахрайств. Найчастіше спекулюють на товарах індивідуального захисту, розповсюджують фейки, здійснють СМС-розсилку та телефонують, щоб виманити Ваші персональні дані та кошти.

Ймовірно, мало людей будуть заперечувати проти збору певних даних для відстеження інфікованих людей, якщо це допоможе зупинити поширення вірусу. Однак, крім очевидної користі від використання технологій, існують і ризики для цифрової конфіденційності громадян.

Усіх цікавить, чи можна опускати в воду смартфон без захисту від води. Насправді ж, навіть якщо телефон захищений від води, все одно не варто лізти з ним у воду.

Поділитися
Exit mobile version