Міністерство оборони США додало в список компаній, які можливо пов’язані з військовим сектором КНР, кілька нових організацій, в тому числі виробника мобільних пристроїв Xiaomi.

“Міністерство сповнене рішучості виявляти і протидіяти стратегії розвитку військово-цивільного синтезу Китайської Народної Республіки (КНР), яка має на меті модернізації Народно-визвольної армії шляхом забезпечення їй доступу до передових технологій і досвіду, набутим і розробленим навіть тими компаніями, університетами та дослідницькими програмами КНР, які здаються цивільними організаціями”, – йдеться в повідомленні Міноборони США.

Пентагон представив Конгресу США перший варіант списку компаній, які є учасниками проекту військово-цивільного синтезу КНР (Military-Civil Fusion, MCF), в червні 2020 року і в міру необхідності буде додавати в нього нові організації.

Крім Xiaomi в список недавно були додані ще вісім компаній, в тому числі Advanced Micro-Fabrication Equipment, Luokong Tecnology Corporation, Beijing Zhongguancun Development Investment Center, Gowin Semiconductor, Grand China Air, Global Tone Communication Technology, China National Aviation Holding і Commercial Aircraft Corporation of China.

Military-Civil Fusion – стратегія національного розвитку Комуністичної партії КНР, що припускає надання доступу Народно-визвольної армії до передових технологій, які розробляються приватним сектором, з метою зміцнення військової потужності Китаю.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як використовувати “Швидкі команди” на Apple Watch? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити обліковий запис Google за замовчуванням на комп’ютері? – ІНСТРУКЦІЯ

Як використовувати Google Duo для здійснення відеодзвінків? – ІНСТРУКЦІЯ

Як додавати, редагувати або видаляти збережені паролі в Microsoft Edge? – ІНСТРУКЦІЯ

Як швидко очистити всі сповіщення на Mac? ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, американське розвідувальне співтовариство офіційно звинувачує російських хакерів у зламі SolarWinds. Підозрюють, що російські хакери, які фінансуються державою, зламали ІТ-компанію SolarWinds, яку вони потім використали як стартовий майданчик для проникнення в кілька урядових відомств США

Також дослідники з безпеки виявили нову родину програм-вимагачів, яка націлилася на корпоративні мережі, та попередили, що професійні кіберзлочинці вже вдарили по декількох організаціях за допомогою схеми шифрування файлів.

Окрім цього, браузер Edge буде постійно звіряти інформацію з базами даних про розсекречені логіни і паролі – користувачі отримуватимуть інформацію у разі виявлення діяльності з боку кібершахраїв. Також власникам пристроїв надаватимуть поради, що дозволяють змінити конфіденційні дані з метою збереження високого рівня безпеки.

За останніми даними, один із найбезпечніших месенджерів Signal набуває популярності як в Україні, так і в США. Навіть Ілон Маск підтримав хвилю популярності і порадив користуватися Signal у себе в Твіттері. У чому його переваги, читайте у статті.